Back to list

Results

4. Открытый чемпионат Краматорска по кроссминтону 2019
UKR Краматорск
June 8, 2019 - June 8, 2019

Crossminton female O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N PUGACHOVA Maria 2006 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N IVANYUK Daria 2004 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N MATUSCHENKO Yulia 2007 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
4 N DUMAN Sofia 2006 F UKR
5 N PARHOMENKO Darina 2005 F UKR

Crossminton female Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TYMOFIEIEVA Zhanna 1988 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N KARPUNINA Mariia 1981 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N FEDOROVA Katerina 1989 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N FILATOVA Anna 1980 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N ILINA Vera 1963 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N SUPRUN Natalia 1975 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
7 N LEBED Alina 1996 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
7 N GUDYCH Alexandra 1974 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)

Crossminton male O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton open Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N NESKOROMNYI Oleksandr 1993 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N KOTKOV Dmitry 1990 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N KOLCHAK Yuriy 1975 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N OSHURKO Alexey 1985 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N BEREZOVSKYI Daniil 1990 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N GONCHAROV Sergey 1966 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
7 N KUBAR Oleg 1965 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
7 N KOTKOV Igor 1997 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)

Crossminton open Adults Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N OSHURKO Alexey 1985 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
1 N KOLCHAK Yuriy 1975 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N KOTKOV Dmitry 1990 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N KOTKOV Igor 1997 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N GONCHAROV Sergey 1966 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N NESKOROMNYI Oleksandr 1993 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N MICHAYLOV Vladimir 1962 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N TYMOFIEIEVA Zhanna 1988 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N TYMOFIEIEV Artem 1978 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N TYMOFIEIEVA Iuliia 1981 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N ZHURAVLEV Andrey 1987 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N SAFRONOVA Ekaterina 1985 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N ILINA Vera 1963 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N KUBAR Oleg 1965 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N IVANYUK Daria 2004 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N BEREZOVSKYI Daniil 1990 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
9 N SUPRUN Natalia 1975 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
9 N FILATOVA Anna 1980 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)