Back to list

ICO Speedminton® Dutch Open 2017

NED Baarn
December 9, 2017 - December 10, 2017
Required: International license

Crossminton female Adults Double

Display list

JANÁČKOVÁ Klára
PAEGLE Santa
1983
1983
CZE SK Prague United
LAT STC Green Foot
R
R
1650
3000
inscribed
DESFARGES Alexandra
QUINTANA SÁNCHEZ Tania
1991
1990
FRA Speed all Stars Bécula
ESP CanariaSpeed
R
R
1415
75
waiting
NICKEL Magdalena
BOREK Anna
1997
1980
GER KSBV Köln
GER KSBV Köln
L
L
340
340
waiting
FIGLÁR Barbara
KUNYIK Veronika
1975
1987
HUN FOXminton SC
HUN FOXminton SC
R
R
340
340
inscribed
BIRKANE Liene
ZVAIGZNE Vita
1990
1990
LAT SK Sporta Punkts
LAT SK Sporta Punkts

325
325
inscribed
URBANIK Marta
SCHABEK Sabina
1987
1977
POL Speebs Szczecin
POL Speebs Szczecin
R
R
1690
1350
inscribed

4 Inscriptions, 2 pending, 0 cancelled

Crossminton female Adults Individual

Display list

JAGEČIĆ Laura 1999 CRO SBC Zagreb
R 28 inscribed
JAGEČIĆ Zrinka 1995 CRO SBC Zagreb
14 inscribed
ANDRLOVÁ Anna 2000 CZE SK Pardubice
R 53 inscribed
ANDRLOVÁ Eliška 2000 CZE SK Pardubice
R 29 inscribed
JANÁČKOVÁ Klára 1983 CZE SK Prague United
R 7 inscribed
LÓPEZ BALAGE María Chaxiraxi 1996 ESP CanariaSpeed
R 61 inscribed
QUINTANA SÁNCHEZ Tania 1990 ESP CanariaSpeed
L 21 inscribed
GUYOT Julie 1994 FRA Air Speed
R 36 inscribed
DESFARGES Alexandra 1991 FRA Speed all Stars Bécula
R 20 inscribed
DETE Sonia 1990 FRA Speed Roazhon Club
R 26 inscribed
BOSMA Celien 1992 GER Blau-Weiss Aasee Münster
106 inscribed
DONATH Monika 1989 GER Fürsty Speeders
R 92 inscribed
BRÜMMER Vera 1988 GER KSBV Köln
153 inscribed
KORTE Nina 1991 GER KSBV Köln
R 123 inscribed
RIECK Jennifer 1990 GER KSBV Köln
L 153 inscribed
NICKEL Magdalena 1997 GER KSBV Köln
L 75 inscribed
HORN Andrea 1985 GER Speedbats Dresden
R 8 inscribed
KUNYIK Veronika 1987 HUN FOXminton SC
R 27 inscribed
BIRKANE Liene 1990 LAT SK Sporta Punkts
60 inscribed
ZVAIGZNE Vita 1990 LAT SK Sporta Punkts
62 inscribed
PAEGLE Santa 1983 LAT STC Green Foot
R 3 inscribed
LEWANDOWSKA Dorota 1978 POL MKS GEMIK Kielce
R 17 inscribed
URBANIK Marta 1987 POL Speebs Szczecin
R 6 inscribed
BARKOVIĆ Paula - CRO SBC Zagreb R 10 cancelled
NABEL Jana - GER WobSpeeders R 47 cancelled
KEULTJES Jolanda - NED RAP Speeders R --- cancelled

23 Inscriptions, 0 pending, 3 cancelled

Crossminton female U14 Individual

Display list

SPARE Agate Kristiana 2005 LAT KK Krosmintons.lv
R 10 inscribed
IDZI Iza 2004 POL UKS Mrzezyno
L 6 inscribed
MICHNIEWICZ Julia 2005 POL UKS Mrzezyno
L 5 inscribed

3 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U18 Double

Display list

IDZI Iza
MICHNIEWICZ Julia
2004
2005
POL UKS Mrzezyno
POL UKS Mrzezyno
L
L
0
0
inscribed

1 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U18 Individual

Display list

ĆETOJEVIĆ-TISAJ Tea 2002 CRO SBT Hrvatski
R 11 inscribed
ILIĆ Lucija 2001 CRO SBT Hrvatski
R 12 inscribed
MIŠKULIN Nika 2001 CRO SBT Hrvatski
R 2 inscribed
KOSTUS Patrycja 2000 POL UKS Mrzezyno
R 10 inscribed
ANDRLOVÁ Anna - CZE SK Pardubice R 9 cancelled
ANDRLOVÁ Eliška - CZE SK Pardubice R 4 cancelled

4 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Crossminton female O35 Individual

Display list

VERBEECK Kathleen 1978 BEL Crossminton Houten
L 68 inscribed
ZRNIĆ Tatjana 1976 CRO SBT Hrvatski
R 6 inscribed
SCHOLZOVÁ Jana 1967 CZE SK Pardubice
R 17 inscribed
GIERSCHIK-BLEY Waltraud 1957 GER Fürsty Speeders
34 inscribed
KNOBLING Irena 1973 GER Fürsty Speeders
R 15 inscribed
BOREK Anna 1980 GER KSBV Köln
R 35 inscribed
DIALLO Andrea 1982 GER KSBV Köln
R 57 inscribed
TAKÁCS Krisztina 1972 HUN FOXminton SC
R 68 inscribed
BRAUN Helga 1975 HUN Honvéd Auróra SE
R 2 inscribed
FIGLÁR Barbara 1975 HUN FOXminton SC
R 7 inscribed
SCHABEK Sabina 1977 POL Speebs Szczecin
R 1 waiting
BOYER Claudine 1978 SUI SBC Luzern
R 26 inscribed

11 Inscriptions, 1 pending, 0 cancelled

Crossminton male U12 Individual

Display list

MARTENS Thyago 2006 BEL Crossminton Houten
R 10 inscribed
BUNGARDS Xaver 2005 GER Speed Lions Düsseldorf
R 34 inscribed
DE BOER Laurenz 2007 GER Speed Lions Düsseldorf
R 21 inscribed
GEUENICH David 2005 GER Speed Lions Düsseldorf
L 15 inscribed
HEITHAUSEN Till 2005 GER Speed Lions Düsseldorf
R 9 inscribed
KARDORF Frederik 2007 GER Speed Lions Düsseldorf
R 34 inscribed

6 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U14 Individual

Display list

FASKA Mateusz 2004 POL PACross Lipkow
R 3 inscribed
KUBISTA David - CZE SK Pardubice R 21 cancelled

1 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton male U18 Double

Display list

BADURA Jan
MAKAROV Matyáš
2000
2001
CZE SK Pardubice
CZE SK Pardubice
L
L
500
0
inscribed
JÁNSKÝ Adam
Lichý Jan
2002
2002
CZE SK Pardubice
CZE SK Pardubice
R
R
500
3200
inscribed
MICHNIEWICZ Szymon
FILIPOWICZ Maciej
2001
2001
POL UKS Mrzezyno
POL UKS Mrzezyno
R
R
1000
1000
inscribed
DRUMLAK Mateusz - POL Speebs Szczecin L 0 cancelled

3 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton male U18 Individual

Display list

KALIGARI Matej Tino 2001 CRO SBT Hrvatski
R 3 inscribed
BADURA Jan 2000 CZE SK Pardubice
L 26 inscribed
JÁNSKÝ Adam 2002 CZE SK Pardubice
R 27 inscribed
Lichý Jan 2002 CZE SK Pardubice
R 8 inscribed
MAKAROV Matyáš 2001 CZE SK Pardubice
L 36 inscribed
MELICHAR Jakub 2001 CZE SK Pardubice
R 5 inscribed
VOLEK Ondrej 2001 CZE SK Pardubice
R 20 inscribed
UTZEL Klemens 2001 GER SSV Happerschoß Speedhenne
R 13 inscribed
DRUMLAK Mateusz 2003 POL Speebs Szczecin
L 31 waiting
FILIPOWICZ Maciej 2001 POL UKS Mrzezyno
R 4 waiting
MICHNIEWICZ Szymon 2001 POL UKS Mrzezyno
R 11 waiting
ZYCH Lukasz 2000 POL UKS Mrzezyno
R 33 waiting
SCHÜSSELER Patrick - GER Brühler TV-Speedkrebse Köln R --- cancelled
SPRINGER Jörn - GER KSBV Köln L --- cancelled
FEHRE Frank - GER Speedbats Dresden L --- cancelled

8 Inscriptions, 4 pending, 3 cancelled

Crossminton male O40 Individual

Display list

MARTENS Philip 1976 BEL Crossminton Houten
R 84 inscribed
ILIĆ Damir 1968 CRO SBK Susak
R 4 inscribed
PATEK Marcel 1968 CZE Speed Team Praha
R 26 inscribed
HERRMANN Marcel 1974 GER Blau-Weiss Aasee Münster
18 inscribed
SAKRAK Mustafa 1969 GER Gekkos Berlin
R 134 inscribed
NILOS Georges 1966 GER SBC Shark Sport, Füchse Berlin
R 1 inscribed
WITTER Thomas 1969 GER Speed Lions Düsseldorf
R 161 inscribed
FEHRE Frank 1968 GER Speedbats Dresden
L 12 inscribed
ASZTALOS ATTILA 1972 HUN Honvéd Auróra SE
R 28 inscribed
VINCZE Károly 1968 HUN Tolna VFC Leopárdok
R 6 inscribed
ABOLTINS Arnis 1977 LAT SK Sporta Punkts
87 inscribed
ZVAIGZNE Niklavs 1970 LAT SK Sporta Punkts
81 inscribed
VAN DER LAAN Marcel 1966 NED Lightning Speeders
R 20 inscribed
CZEREMUZYNSKI Jacek 1968 POL
R 13 inscribed
CHMIELEWSKI Grzegorz 1970 POL BadBats Wroclaw
R 8 inscribed
CWIAKALA Dariusz 1970 POL BadBats Wroclaw
R 11 inscribed
MOSKAL Tomasz 1974 POL BadBats Wroclaw
67 inscribed
DRUMLAK Przemek 1974 POL Speebs Szczecin
R 9 inscribed
NOWOGÓRSKI Artur 1971 POL SpeedBad.pl
15 inscribed
NOWOGÓRSKI Dariusz 1975 POL SpeedBad.pl
17 inscribed
KURCZAK Robert 1970 POL UKS Mrzezyno
R 71 inscribed
ISLEK Erkut 1974 TUR Fürsty Speeders
R 106 inscribed
JAGEČIĆ Sinisa - CRO SBC Zagreb R 61 cancelled
SCHOLZ Jochen - GER Brühler TV-Speedkrebse Köln R 39 cancelled
FEIERABEND Jens - GER Elbspeeders Hamburg R 51 cancelled
NOLL André - GER Füchse Berlin R 176 cancelled
VREESWIJK Theo - NED RAP Speeders R 185 cancelled
SAWICKI Mariusz - POL Speed Club Brzeszcze R 10 cancelled

22 Inscriptions, 0 pending, 6 cancelled

Crossminton male O50 Individual

Display list

MATKOVIĆ Tomislav 1963 CRO SBT Hrvatski
R 26 inscribed
JEDLIčKA Milan 1960 CZE Východočeská sportovní
R 41 inscribed
MAKRLÍK Petr 1965 CZE Východočeská sportovní
R 23 inscribed
MORAVEC Milan 1962 CZE Východočeská sportovní
R 35 inscribed
HEBANT Thierry 1965 FRA
R 70 inscribed
PELTIER Denis 1965 FRA Stella Sports St. Maur
L 42 waiting
RICHTER Norbert 1959 GER Blau-Weiss Aasee Münster
R 12 inscribed
STANSZUS Hartmut 1962 GER Elbspeeders Hamburg
R 28 inscribed
FICHTER Heiko 1967 GER Fürsty Speeders
49 inscribed
KNOBLING Charly 1961 GER Fürsty Speeders
R 5 inscribed
KARDORF Ralph 1965 GER Speed Lions Düsseldorf
R 70 inscribed
PATAI János 1967 HUN FOXminton SC
R 17 inscribed
SZALMÁSI János 1967 HUN Honvéd Auróra SE
L 3 waiting
SPARE Edijs 1964 LAT KK Krosmintons.lv
R 44 inscribed
VREESWIJK Theo 1967 NED RAP Speeders
R 64 waiting
BOROWIEC Piotr 1965 POL
R 1 inscribed
LESKI Pawel 1957 POL KSS Team JJ Wroclaw
R 8 inscribed
WINCENCIAK Jan 1951 POL PACross Lipkow
R 15 inscribed
MIEZYNSKI Bogdan 1960 POL Speebs Szczecin
R 2 waiting
GIBALA Jozef 1962 SVK Lokomotiva Banska B.
R 4 inscribed
ALEKSIĆ Nebojša - CRO SBC Zagreb R 24 cancelled
JURAS Roman - CZE Superspeed Brno L 16 cancelled
MONFILS Martin - NED RAP Speeders R 19 cancelled

16 Inscriptions, 4 pending, 3 cancelled

Crossminton male O60 Individual

Display list

MONFILS Martin 1953 NED RAP Speeders
R --- inscribed

1 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton open Adults Double

Display list

MAKRLÍK Petr
EKBERG Melker
1993
1980
CZE Východočeská sportovní
SWE 7H Speeders
R
R
5828
3175
inscribed
HEBANT Thierry
MALGOR Frédéric
1965
1975
FRA
FRA
R
R
200
200
inscribed
PELTIER Charly 1993 FRA
R 75 waiting
PELTIER Denis 1965 FRA Stella Sports St. Maur
L 425 waiting
HERRMANN Marcel 1974 GER Blau-Weiss Aasee Münster
1593 inscribed
ZABEL Daniel
SOÓS Julien
1988
1986
GER Blau-Weiss Aasee Münster
GER Fürsty Speeders
R
R
3945
750
waiting
SCHÜSSELER Patrick 1977 GER Brühler TV-Speedkrebse Köln
R 7020 waiting
STANSZUS Hartmut
KUWERT-BEHRENZ Christoph
1962
1987
GER Elbspeeders Hamburg
GER WobSpeeders
R
R
565
902
waiting
BLEY Felix 1995 GER Fürsty Speeders
390 waiting
SAKRAK Mustafa
GRAICHEN Markus
1969
1991
GER Gekkos Berlin
GER Blau-Weiss Aasee Münster
R
R
95
245
waiting
KAATZ Sönke
LUTZ Adrian
1991
1987
GER Buxtehude Rabbits
GER Blau-Weiss Aasee Münster
R
R
6365
4945
waiting
ZIMMERMANNS David 1996 GER SSV Happerschoß Speedhenne
R 6220 waiting
FRANKE Nico
FRANKE Maximilian
1999
1997
GER Time Sports
GER Time Sports
R
R
2278
3008
inscribed
ASZTALOS ATTILA 1972 HUN Honvéd Auróra SE
R 784 waiting
VINCZE Károly
VINCZE Olivér
1968
1996
HUN Tolna VFC Leopárdok
HUN Tolna VFC Leopárdok
R
R
3745
6125
waiting
ZVAIGZNE Niklavs
SPARE Edijs
1970
1964
LAT SK Sporta Punkts
LAT KK Krosmintons.lv

198
306
inscribed
DE GEUS Roel
STOKKINK Wilfred
1979
1970
NED RAP Speeders
NED RAP Speeders
R
R
75
75
waiting
DROST Marcel 1976 NED
75 waiting
MOENS Reinoud 1983 NED
75 waiting
VAN DER LAAN Marcel
MONFILS Martin
1966
1953
NED Lightning Speeders
NED RAP Speeders
R
R
818
755
waiting
VAN DER GRAAF Timo 1979 NED RAP Speeders
L 95 waiting
VREESWIJK Theo 1967 NED RAP Speeders
R 138 inscribed
CHMIELEWSKI Grzegorz
MOSKAL Tomasz
1970
1974
POL BadBats Wroclaw
POL BadBats Wroclaw
R
R
1078
422
waiting
LESKI Pawel
CWIAKALA Dariusz
1957
1970
POL KSS Team JJ Wroclaw
POL BadBats Wroclaw
R
R
1439
1404
waiting
DRUMLAK Mateusz 2003 POL Speebs Szczecin
L 475 waiting
MIEZYNSKI Bogdan 1960 POL Speebs Szczecin
R 880 waiting
NOWOGÓRSKI Artur
NOWOGÓRSKI Dariusz
1971
1975
POL SpeedBad.pl
POL SpeedBad.pl

919
919
waiting
ZYCH Lukasz
BIELECKI Dominik
2000
1996
POL UKS Mrzezyno
POL UKS Mrzezyno
R
R
80
75
waiting
BIVETTI Remo
EHRBAR Christian
1982
1990
SUI Grischa Speeders
SUI SB Gekkos Aarau
R
R
425
775
waiting
HJALMARSON Per
KAKULA Adam
1982
1998
SWE 7H Speeders
SVK SBK ZS Tribecska
R
R
4198
1450
waiting
JURAS Jan - CZE Superspeed Brno R 1518 cancelled
JURAS Roman - CZE Superspeed Brno L 1552 cancelled
SCHOLZ Jochen - GER Brühler TV-Speedkrebse Köln R 413 cancelled
VON LENNEP Michael - GER Speed Lions Düsseldorf R 350 cancelled
UTZEL Klemens - GER SSV Happerschoß Speedhenne R 475 cancelled
PATAI János - HUN FOXminton SC R 1632 cancelled
ABOLTINS Arnis - LAT SK Sporta Punkts 123 cancelled
WIRTH Frank - SUI Sunspeeder Kreuzlingen 75 cancelled
WIRTH Severin - SUI Sunspeeder Kreuzlingen R 1838 cancelled

6 Inscriptions, 24 pending, 9 cancelled

Crossminton open Adults Individual

Display list

JARDAS Dasen 1993 CRO SBK Susak
R 5 inscribed
MAKRLÍK Petr 1993 CZE Východočeská sportovní
R 1 inscribed
ROBLES RODRÍGUEZ Daniel 1987 ESP CanariaSpeed
R 65 inscribed
BLANCO Javier 1981 ESP KSBV Köln
R 275 inscribed
MALGOR Frédéric 1975 FRA
R 281 inscribed
PELTIER Charly 1993 FRA
R 281 inscribed
PELTIER Cyril 1989 FRA Speed all Stars Bécula
R 42 inscribed
GUILLEMINEAU Damien 1988 FRA Speed Roazhon Club
L 83 inscribed
GRAICHEN Markus 1991 GER Blau-Weiss Aasee Münster
R 137 inscribed
LUTZ Adrian 1987 GER Blau-Weiss Aasee Münster
R 13 inscribed
ZABEL Daniel 1988 GER Blau-Weiss Aasee Münster
R 27 inscribed
SCHÜSSELER Patrick 1977 GER Brühler TV-Speedkrebse Köln
R 10 inscribed
BLEY Felix 1995 GER Fürsty Speeders
165 inscribed
MESTER Niels 1961 GER Gekkos Berlin
R --- inscribed
DIALLO Boubacar 1978 GER KSBV Köln
15 inscribed
SOÓS Julien 1986 GER Fürsty Speeders
R 39 inscribed
KAATZ Sönke 1991 GER Buxtehude Rabbits
R 3 inscribed
ZIMMERMANNS David 1996 GER SSV Happerschoß Speedhenne
R 4 inscribed
FRANKE Maximilian 1997 GER Time Sports
R 25 inscribed
FRANKE Nico 1999 GER Time Sports
R 18 inscribed
JÖHNK Jonas 1990 GER WobSpeeders
R 21 inscribed
KUWERT-BEHRENZ Christoph 1987 GER WobSpeeders
R 81 inscribed
VINCZE Olivér 1996 HUN Tolna VFC Leopárdok
R 7 inscribed
DROST Marcel 1976 NED
--- inscribed
MOENS Reinoud 1983 NED
170 inscribed
GEUVERINK Joris 1988 NED
R 151 inscribed
VAN DER GRAAF Timo 1979 NED RAP Speeders
L 256 inscribed
BIELECKI Dominik 1996 POL UKS Mrzezyno
R 144 inscribed
BIVETTI Remo 1982 SUI Grischa Speeders
R 72 inscribed
EHRBAR Christian 1990 SUI SB Gekkos Aarau
R 116 inscribed
JUNKER Ivo 1994 SUI Sunspeeder Kreuzlingen
R 26 inscribed
WIRTH Frank 1992 SUI Sunspeeder Kreuzlingen
143 inscribed
WIRTH Severin 1994 SUI Sunspeeder Kreuzlingen
R 8 inscribed
KAKULA Adam 1998 SVK SBK ZS Tribecska
R 34 inscribed
EKBERG Melker 1980 SWE 7H Speeders
R 6 inscribed
HJALMARSON Per 1982 SWE 7H Speeders
R 2 inscribed
KUCINA Nikola - CRO SBC Zagreb R 14 cancelled
ILIĆ Ivor - CRO SBK Susak R 76 cancelled
ILIĆ Lucija - CRO SBT Hrvatski R --- cancelled
MATKOVIĆ Tomislav - CRO SBT Hrvatski R --- cancelled
ANDRLOVÁ Anna - CZE SK Pardubice R 256 cancelled
JURAS Jan - CZE Superspeed Brno R 67 cancelled
HEBANT Thierry - FRA R --- cancelled
DESFARGES Alexandra - FRA Speed all Stars Bécula R 486 cancelled
RICHTER Norbert - GER Blau-Weiss Aasee Münster R --- cancelled
FICHTER Heiko - GER Fürsty Speeders --- cancelled
KORTE Nina - GER KSBV Köln R --- cancelled
SPRINGER Jörn - GER KSBV Köln L --- cancelled
VON LENNEP Michael - GER Speed Lions Düsseldorf R 53 cancelled
FIGLÁR Barbara - HUN FOXminton SC R --- cancelled
ZUTIS Edgars - LAT SK Sporta Punkts 170 cancelled
ZVAIGZNE Niklavs - LAT SK Sporta Punkts 330 cancelled
STALMEISTARS Gatis - LAT KK Krosmintons.lv R 115 cancelled
MONFILS Martin - NED RAP Speeders R --- cancelled
VREESWIJK Theo - NED RAP Speeders R --- cancelled
MOSKAL Tomasz - POL BadBats Wroclaw --- cancelled
MICHNIEWICZ Szymon - POL UKS Mrzezyno R 260 cancelled
ISLEK Erkut - TUR Fürsty Speeders R --- cancelled

36 Inscriptions, 0 pending, 22 cancelled

Crossminton mixed Adults Double

Display list

JAGEČIĆ Laura
WIRTH Frank
1999
1992
CRO SBC Zagreb
SUI Sunspeeder Kreuzlingen
R
R
1308
200
waiting
JAGEČIĆ Zrinka
WIRTH Severin
1995
1994
CRO SBC Zagreb
SUI Sunspeeder Kreuzlingen

1458
1395
inscribed
ANDRLOVÁ Anna
MELICHAR Jakub
2000
2001
CZE SK Pardubice
CZE SK Pardubice
R
R
440
400
waiting
ANDRLOVÁ Eliška
VOLEK Ondrej
2000
2001
CZE SK Pardubice
CZE SK Pardubice
R
R
575
50
waiting
MAKRLÍK Petr 1965 CZE Východočeská sportovní
R 13 inscribed
LÓPEZ BALAGE María Chaxiraxi
ROBLES RODRÍGUEZ Daniel
1996
1987
ESP CanariaSpeed
ESP CanariaSpeed
R
R
368
518
waiting
GUYOT Julie
PELTIER Cyril
1994
1989
FRA Air Speed
FRA Speed all Stars Bécula
R
R
600
600
waiting
DETE Sonia
GUILLEMINEAU Damien
1990
1988
FRA Speed Roazhon Club
FRA Speed Roazhon Club
R
R
1250
50
inscribed
BOSMA Celien
RICHTER Norbert
1992
1959
GER Blau-Weiss Aasee Münster
GER Blau-Weiss Aasee Münster

400
200
waiting
DONATH Monika
ISLEK Erkut
1989
1974
GER Fürsty Speeders
TUR Fürsty Speeders
R
R
100
100
inscribed
FICHTER Heiko
GIERSCHIK-BLEY Waltraud
1967
1957
GER Fürsty Speeders
GER Fürsty Speeders

140
215
inscribed
KNOBLING Charly
KNOBLING Irena
1961
1973
GER Fürsty Speeders
GER Fürsty Speeders
R
R
1525
1525
inscribed
DIALLO Boubacar 1978 GER KSBV Köln
2620 inscribed
KORTE Nina 1991 GER KSBV Köln
R 1250 waiting
RIECK Jennifer
BLANCO Javier
1990
1981
GER KSBV Köln
ESP KSBV Köln
L
L
400
400
waiting
JÖHNK Jonas
HORN Andrea
1990
1985
GER WobSpeeders
GER Speedbats Dresden
R
R
1650
800
inscribed
TAKÁCS Krisztina
PATAI János
1972
1967
HUN FOXminton SC
HUN FOXminton SC
R
R
605
665
waiting
BRAUN Helga
SZALMÁSI János
1975
1967
HUN Honvéd Auróra SE
HUN Honvéd Auróra SE
R
R
825
825
waiting
KEULTJES Jolanda
STOKKINK Ron
1968
1964
NED RAP Speeders
NED RAP Speeders
R
R
200
200
waiting
LEWANDOWSKA Dorota
BOROWIEC Piotr
1978
1965
POL MKS GEMIK Kielce
POL
R
R
400
200
waiting
DRUMLAK Przemek 1974 POL Speebs Szczecin
R 1100 waiting
KURCZAK Robert
KOSTUS Patrycja
1970
2000
POL UKS Mrzezyno
POL UKS Mrzezyno
R
R
90
50
waiting
BOYER Claudine
JUNKER Ivo
1978
1994
SUI SBC Luzern
SUI Sunspeeder Kreuzlingen
R
R
400
400
waiting
BARKOVIĆ Paula - CRO SBC Zagreb R 2868 cancelled
KUCINA Nikola - CRO SBC Zagreb R 2868 cancelled
DESFARGES Alexandra - FRA Speed all Stars Bécula R 550 cancelled
NABEL Jana - GER WobSpeeders R 420 cancelled

8 Inscriptions, 15 pending, 4 cancelled