Back to list

ICO Speedminton® Serbian Open

SRB Sombor
October 14, 2017 - October 15, 2017
Required: International license

Crossminton female Adults Individual

Display list

BARKOVIĆ Paula 1998 CRO SBC Zagreb
R 10 inscribed
JAGEČIĆ Laura 1999 CRO SBC Zagreb
R 28 inscribed
JAGEČIĆ Zrinka 1995 CRO SBC Zagreb
14 inscribed
KUNYIK Veronika 1987 HUN FOXminton SC
R 27 inscribed
BOGNAR Krisztina 1982 HUN FOXminton SC
R 44 inscribed
DARNYIK Ágnes 1984 HUN FOXminton SC
R 5 inscribed
DÓSA-RÁCZ Kitti 1988 HUN FOXminton SC
R 74 inscribed
KEBER Jasmina 1988 SLO KMK Radece
R 1 inscribed
ŠKERL Lori 2001 SLO KMK Radece
R 23 inscribed
ŠKERL Rebeka 2000 SLO KMK Radece
R 18 inscribed
JERKOVIĆ Alida 1983 SRB Speeder Sombor
R 46 inscribed
BRAUN Helga - HUN Honvéd Auróra SE R --- cancelled

11 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton female U12 Individual

Display list

BENČIĆ GRACIA 2009 CRO SBC Zagreb
R 11 inscribed
GERGŐ Janka 2007 HUN Szabadszallasi Leopardok
R 3 inscribed
BANIĆ Leona 2005 SRB Speeder Sombor
R 7 inscribed
GLUHOVIĆ Sara 2008 SRB Speeder Sombor
53 inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U14 Individual

Display list

BARTOS Bíborka 2004 HUN Kiskunhalas Szitakötök
R 13 inscribed
RÁCZ-FODOR Vivien 2003 HUN Kiskunhalas Szitakötök
R 1 inscribed
DRLJAČA Dragana 2003 SRB Speeder Sombor
R 17 inscribed
JANKOVIĆ Jelena 2003 SRB Speeder Sombor
R 15 inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U18 Double

Display list

JURITY Flóra
LANTOS Zita
2001
2002
HUN Kiskunhalas Szitakötök
HUN Kiskunhalas Szitakötök
R
R
250
125
inscribed
RÁCZ-FODOR Vivien
BARTOS Bíborka
2003
2004
HUN Kiskunhalas Szitakötök
HUN Kiskunhalas Szitakötök
R
R
900
900
inscribed
OSTI Anikó
GERGŐ Janka
1999
2007
HUN Tolna VFC Leopárdok
HUN Szabadszallasi Leopardok
R
R
250
250
inscribed
DRLJAČA Dragana
JANKOVIĆ Jelena
2003
2003
SRB Speeder Sombor
SRB Speeder Sombor
R
R
250
125
inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U18 Individual

Display list

MIŠKULIN Nika 2001 CRO SBT Hrvatski
R 2 inscribed
JURITY Flóra 2001 HUN Kiskunhalas Szitakötök
R 19 inscribed
LANTOS Zita 2002 HUN Kiskunhalas Szitakötök
R 15 inscribed
OSTI Anikó 1999 HUN Tolna VFC Leopárdok
R 16 inscribed
ŠKERL Lori - SLO KMK Radece R 1 cancelled

4 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton female O35 Individual

Display list

BENČIĆ Željka 1977 CRO SBC Zagreb
R 36 inscribed
IVKOVIĆ Gordana 1961 CRO SBC Zagreb
R 60 inscribed
ZRNIĆ Tatjana 1976 CRO SBT Hrvatski
R 6 inscribed
BRAUN Helga 1975 HUN Honvéd Auróra SE
R 2 inscribed
FIGLÁR Barbara 1975 HUN FOXminton SC
R 7 inscribed
NAGY-KÁLOZI Anikó 1973 HUN Kiskunhalas Szitakötök
R 13 inscribed
BANIĆ Nataša 1980 SRB Speeder Sombor
68 inscribed
HOSTIĆ Zorica 1976 SRB Speeder Sombor
R 104 inscribed

8 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U12 Individual

Display list

PETAK Toma 2006 CRO SBC Zagreb
R 12 inscribed
KRUPIČKA Matěj 2005 CZE Východočeská sportovní
R 1 inscribed
GERGŐ János 2006 HUN Szabadszallasi Leopardok
R 6 inscribed
BANIĆ Branislav 2008 SRB Speeder Sombor
R 26 inscribed
DRLJAČA Nikola 2005 SRB Speeder Sombor
R 7 inscribed
HOSTIĆ Vladimir 2007 SRB Speeder Sombor
R 34 inscribed

6 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U18 Double

Display list

JERKOVIĆ Marko
PETAK Borna
2002
2001
CRO SBC Zagreb
CRO SBC Zagreb

1470
1470
inscribed
MELICHAR Jakub
Lichý Jan
2001
2002
CZE SK Pardubice
CZE SK Pardubice
R
R
3200
3200
inscribed
SZÁNTÓ Márton
SZÁNTÓ Tamás
2000
2000
HUN Honvéd Auróra SE
HUN Honvéd Auróra SE
R
R
560
560
inscribed
SÜVEGES Bence
DRLJAČA Nikola
2004
2005
HUN Kiskunhalas Szitakötök
SRB Speeder Sombor
R
R
275
263
inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U18 Individual

Display list

JERKOVIĆ Marko 2002 CRO SBC Zagreb
10 inscribed
PETAK Borna 2001 CRO SBC Zagreb
R 18 inscribed
KALIGARI Matej Tino 2001 CRO SBT Hrvatski
R 3 inscribed
Lichý Jan 2002 CZE SK Pardubice
R 8 inscribed
MELICHAR Jakub 2001 CZE SK Pardubice
R 5 inscribed
VOLEK Ondrej 2001 CZE SK Pardubice
R 20 inscribed
KNEZ Tilen 2003 SLO KMK Radece
R 32 inscribed
GLUHOVIĆ Lazar 2002 SRB Speeder Sombor
R 57 inscribed

8 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male O40 Individual

Display list

BENČIĆ Tomislav 1971 CRO SBC Zagreb
R 90 inscribed
JAGEČIĆ Sinisa 1976 CRO SBC Zagreb
R 61 inscribed
PODVOLECKÝ Pavel 1972 CZE SPV Hanusovacek
R 3 inscribed
ASZTALOS ATTILA 1972 HUN Honvéd Auróra SE
R 28 inscribed
NASZVADI Tibor 1975 HUN FOXminton SC
R 7 inscribed
PETHO Zsolt 1971 HUN FOXminton SC
R 36 inscribed
WIESNER Zoltan 1975 HUN Honvéd Auróra SE
R 75 inscribed
RÁCZ-FODOR Attila 1973 HUN Kiskunhalas Szitakötök
R 64 inscribed
VINCZE Károly 1968 HUN Tolna VFC Leopárdok
R 6 inscribed
SUSTERSIČ Matjaž 1977 SLO KMK Radece
R 14 inscribed
BANIĆ Željko 1970 SRB Speeder Sombor
R 176 inscribed
GLUHOVIĆ Gligorije 1972 SRB Speeder Sombor
R 112 inscribed
BARKOVIĆ Dario - CRO SBC Zagreb R 116 cancelled
CZEREMUZYNSKI Jacek - POL R 13 cancelled

12 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Crossminton male O50 Individual

Display list

ALEKSIĆ Nebojša 1963 CRO SBC Zagreb
R 24 inscribed
MATKOVIĆ Tomislav 1963 CRO SBT Hrvatski
R 26 inscribed
JEDLIčKA Milan 1960 CZE Východočeská sportovní
R 41 inscribed
MAKRLÍK Petr 1965 CZE Východočeská sportovní
R 23 inscribed
MORAVEC Milan 1962 CZE Východočeská sportovní
R 35 inscribed
KISS Ferenc 1963 HUN FOXminton SC
R 7 inscribed
PATAI János 1967 HUN FOXminton SC
R 17 inscribed
SZALMÁSI János 1967 HUN Honvéd Auróra SE
L 3 inscribed
BERECZ Miklós 1959 HUN Speedmeteor SE
R 27 inscribed
BENKE József 1967 HUN Szabadszallasi Leopardok
R 10 inscribed
BUJDOSO Zoltan 1965 HUN Szabadszallasi Leopardok
R 13 inscribed
JOVICIC Vladan 1967 SRB SBK Ralja
R 85 inscribed
BLANUŠA Vladimir 1952 SRB Speeder Sombor
R 68 inscribed
JERKOVIĆ Slobodan 1954 SRB Speeder Sombor
R 68 inscribed
PURIĆ Zoran 1957 SRB Speeder Sombor
R 105 inscribed
GIBALA Jozef 1962 SVK Lokomotiva Banska B.
R 4 inscribed

16 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton open Adults Double

Display list

DARNYIK Ágnes
BOGNAR Krisztina
1984
1982
HUN FOXminton SC
HUN FOXminton SC
R
R
525.00
425.00
inscribed
KISS Ferenc
PETHO Zsolt
1963
1971
HUN FOXminton SC
HUN FOXminton SC
R
R
2057
1085.00
inscribed
WIESNER Zoltan
ASZTALOS ATTILA
1975
1972
HUN Honvéd Auróra SE
HUN Honvéd Auróra SE
R
R
243.00
784.00
inscribed
VERSEGI Viktor
VINCZE Károly
1996
1968
HUN Kiskunhalas Szitakötök
HUN Tolna VFC Leopárdok
R
R
1328.00
3745
inscribed
BENKE József
BUJDOSO Zoltan
1967
1965
HUN Szabadszallasi Leopardok
HUN Szabadszallasi Leopardok
R
R
540.00
565.00
inscribed
BEREGSZÁSZI Imre
IGÁS Andor
1981
1981
HUN Szabadszallasi Leopardok
HUN Kiskunhalas Szitakötök
R
R
555.00
905.00
inscribed
VINCZE Olivér
KECSKEMETY Zoltán
1996
1996
HUN Tolna VFC Leopárdok
HUN FOXminton SC
R
R
6125.00
2560
inscribed
ŠKERL Rebeka
ŠKERL Lori
2000
2001
SLO KMK Radece
SLO KMK Radece
R
R
228.00
228.00
inscribed
JOVAN Jaša
HUDOKLIN Rok
1999
1997
SLO SD Speed Trbovlje
SLO KMK Radece
R
R
1758.00
908.00
inscribed
GLUHOVIĆ Gligorije
BANIĆ Željko
1972
1970
SRB Speeder Sombor
SRB Speeder Sombor
R
R
40.00
40.00
inscribed
KAKULA Adam
MAKRLÍK Petr
1998
1993
SVK SBK ZS Tribecska
CZE Východočeská sportovní
R
R
1450.00
5828.00
inscribed
DÓSA-RÁCZ Kitti - HUN FOXminton SC R 0 cancelled
PATAI János - HUN FOXminton SC R 1632.00 cancelled
KÁROLYI Tibor - HUN Kiskunhalas Szitakötök R 8.00 cancelled
WIRTH Severin - SUI Sunspeeder Kreuzlingen R 1838.00 cancelled

11 Inscriptions, 0 pending, 4 cancelled

Crossminton open Adults Individual

Display list

KUCINA Nikola 1997 CRO SBC Zagreb
R 14 inscribed
MAKRLÍK Petr 1993 CZE Východočeská sportovní
R 1 inscribed
KECSKEMETY Zoltán 1996 HUN FOXminton SC
L 51 inscribed
VERSEGI Erik 1990 HUN FOXminton SC
R 77 inscribed
VERSEGI Viktor 1996 HUN Kiskunhalas Szitakötök
R 68 inscribed
BEREGSZÁSZI Imre 1981 HUN Szabadszallasi Leopardok
R 133 inscribed
KOZÁRI David 1996 HUN Szabadszallasi Leopardok
R 24 inscribed
VINCZE Olivér 1996 HUN Tolna VFC Leopárdok
R 7 inscribed
HUDOKLIN Rok 1997 SLO KMK Radece
R 96 inscribed
JOVAN Jaša 1999 SLO SD Speed Trbovlje
R 31 inscribed
ĆOSIĆ Aleksandar 1981 SRB SBC Novi Sad
L 336 inscribed
ZLATEK Vukasin 1973 SRB
307 inscribed
VASKOVIC Ivica 1981 SRB SBK Ralja
R 336 inscribed
JERKOVIĆ Boris 1984 SRB Speeder Sombor
R 30 inscribed
WIRTH Severin 1994 SUI Sunspeeder Kreuzlingen
R 8 inscribed
KAKULA Adam 1998 SVK SBK ZS Tribecska
R 34 inscribed
NASZVADI Tibor - HUN FOXminton SC R 273 cancelled
PATAI János - HUN FOXminton SC R --- cancelled
WIESNER Zoltan - HUN Honvéd Auróra SE R --- cancelled
IGÁS Andor - HUN Kiskunhalas Szitakötök L 120 cancelled
BUJDOSO Zoltan - HUN Szabadszallasi Leopardok R --- cancelled
CVETKOVIĆ Renato - SRB L 356 cancelled

16 Inscriptions, 0 pending, 6 cancelled

Crossminton open U14 Individual

Display list

SÜVEGES Bence 2004 HUN Kiskunhalas Szitakötök
R 6 inscribed
RADA Pavel - CZE Východočeská sportovní R 7 cancelled

1 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton mixed Adults Double

Display list

BARKOVIĆ Paula
KUCINA Nikola
1998
1997
CRO SBC Zagreb
CRO SBC Zagreb
R
R
2868
2868
inscribed
BRAUN Helga
SZALMÁSI János
1975
1967
HUN Honvéd Auróra SE
HUN Honvéd Auróra SE
R
R
825
825
inscribed
DÓSA-RÁCZ Kitti
VERSEGI Erik
1988
1990
HUN FOXminton SC
HUN FOXminton SC
R
R
793
75
inscribed
NASZVADI Tibor
FIGLÁR Barbara
1975
1975
HUN FOXminton SC
HUN FOXminton SC
R
R
410
435
inscribed
PATAI János
KUNYIK Veronika
1967
1987
HUN FOXminton SC
HUN FOXminton SC
R
R
665
329
inscribed
KOZÁRI David
JAGEČIĆ Laura
1996
1999
HUN Szabadszallasi Leopardok
CRO SBC Zagreb
R
R
2900
1308
inscribed
SUSTERSIČ Matjaž
KEBER Jasmina
1977
1988
SLO KMK Radece
SLO KMK Radece
R
R
5371
7371
inscribed
JERKOVIĆ Alida
JERKOVIĆ Boris
1983
1984
SRB Speeder Sombor
SRB Speeder Sombor
R
R
780
630
inscribed
WIRTH Severin
JAGEČIĆ Zrinka
1994
1995
SUI Sunspeeder Kreuzlingen
CRO SBC Zagreb
R
R
1395
1458
inscribed

9 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled