Back to list

ICO Crossminton Trbovlje Open

SLO Trbovlje
September 23, 2017 - September 23, 2017
Required: International license

Crossminton female Adults Individual

Display list

ANTONOVA Antoniya 1982 BUL SC Crossminton Bulgaria
L 213 inscribed
BARKOVIĆ Paula 1998 CRO SBC Zagreb
R 10 inscribed
JAGEČIĆ Laura 1999 CRO SBC Zagreb
R 28 inscribed
KEBER Jasmina 1988 SLO KMK Radece
R 1 inscribed
KNEZ Danaja 1997 SLO KMK Radece
2 inscribed
ŠKERL Lori 2001 SLO KMK Radece
R 23 inscribed
ŠKERL Rebeka 2000 SLO KMK Radece
R 18 inscribed

7 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U12 Individual

Display list

BENČIĆ GRACIA 2009 CRO SBC Zagreb
R 11 inscribed
BERVAR Tija 2007 SLO KMK Radece
R 9 inscribed
GERM Viviana 2008 SLO KMK Radece
R 23 inscribed
GLAVAČ Lana 2006 SLO KMK Radece
R 1 inscribed
NOVAK Ema Stella 2006 SLO KMK Radece
R 5 inscribed

5 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U14 Individual

Display list

ROGELJ Pika 2004 SLO KMK Radece
R 2 inscribed
ZOREC Hana 2004 SLO KMK Radece
R 4 inscribed

2 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U18 Individual

Display list

ILIĆ Lucija 2001 CRO SBT Hrvatski
R 12 inscribed
MIŠKULIN Nika 2001 CRO SBT Hrvatski
R 2 inscribed
ZUKIĆ Gala 2002 CRO Speed Sharks Opatija
R 7 inscribed

3 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female O35 Individual

Display list

BENČIĆ Željka 1977 CRO SBC Zagreb
R 36 inscribed
IVKOVIĆ Gordana 1961 CRO SBC Zagreb
R 60 inscribed
ZRNIĆ Tatjana 1976 CRO SBT Hrvatski
R 6 inscribed
FIGLÁR Barbara 1975 HUN FOXminton SC
R 7 inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U18 Individual

Display list

JERKOVIĆ Marko 2002 CRO SBC Zagreb
10 inscribed
PETAK Borna 2001 CRO SBC Zagreb
R 18 inscribed
KALIGARI Matej Tino 2001 CRO SBT Hrvatski
R 3 inscribed
KNEZ Tilen 2003 SLO KMK Radece
R 32 inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male O40 Individual

Display list

BARKOVIĆ Dario 1971 CRO SBC Zagreb
R 116 inscribed
BENČIĆ Tomislav 1971 CRO SBC Zagreb
R 90 inscribed
JAGEČIĆ Sinisa 1976 CRO SBC Zagreb
R 61 inscribed
BARIŠIĆ Damir 1968 CRO Speed Sharks Opatija
R 32 inscribed
FRANOVIĆ Vlatko 1971 CRO Speed Sharks Opatija
R 83 inscribed
ZUKIĆ Jasmin 1972 CRO Speed Sharks Opatija
L 33 inscribed
BURIĆ Robert 1974 CRO SRU Zagorje
L 85 inscribed
KRZNAR Nenad 1968 CRO SRU Zagorje
R 76 inscribed
HERCZEGH Tamas 1971 HUN Speedmeteor SE
R 31 inscribed
SATOCZKI Levente 1976 HUN Speedmeteor SE
R 40 inscribed
VINCZE Károly 1968 HUN Tolna VFC Leopárdok
R 6 inscribed
VIZJAK Uros 1975 SLO SD Speed Trbovlje
200 inscribed
MIKUŠ Dejan 1974 SLO SD Speed Trbovlje
L 45 inscribed
KOLENC Mitja 1972 SLO KMK Radece
R 78 inscribed
NOVAK Miloš 1974 SLO KMK Radece
R 97 inscribed
SUSTERSIČ Matjaž 1977 SLO KMK Radece
R 14 inscribed
JERMAN Bojan 1970 SLO SD Speed Trbovlje
R 52 inscribed
NARAGLAV Aleš 1976 SLO SD Speed Trbovlje
R 73 inscribed
SCHMIT Jure 1976 SLO SD Speed Trbovlje
R 95 inscribed
VIDMAR Silvo 1972 SLO SD Speed Trbovlje
R 21 inscribed

20 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male O50 Individual

Display list

ALEKSIĆ Nebojša 1963 CRO SBC Zagreb
R 24 inscribed
KISS Ferenc 1963 HUN FOXminton SC
R 7 inscribed
PATAI János 1967 HUN FOXminton SC
R 17 inscribed
BERECZ Miklós - HUN Speedmeteor SE R 27 cancelled

3 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton open Adults Double

Display list

ANTONOVA Antoniya
DIMITROV Aleksandar
1982
1981
BUL SC Crossminton Bulgaria
BUL SC Crossminton Bulgaria
L
L
20
20
inscribed
FIGLÁR Barbara
SATOCZKI Levente
1975
1976
HUN FOXminton SC
HUN Speedmeteor SE
R
R
53
28
inscribed
KISS Ferenc
PATAI János
1963
1967
HUN FOXminton SC
HUN FOXminton SC
R
R
2057
1632
inscribed
HERCZEGH Tamas
BARIŠIĆ Damir
1971
1968
HUN Speedmeteor SE
CRO Speed Sharks Opatija
R
R
884
148
inscribed
VINCZE Olivér
VINCZE Károly
1996
1968
HUN Tolna VFC Leopárdok
HUN Tolna VFC Leopárdok
R
R
6125
3745
inscribed
KNEZ Danaja
JAGEČIĆ Laura
1997
1999
SLO KMK Radece
CRO SBC Zagreb

40
185
inscribed
ŠKERL Rebeka
ŠKERL Lori
2000
2001
SLO KMK Radece
SLO KMK Radece
R
R
228
228
inscribed
SUSTERSIČ Matjaž
KEBER Jasmina
1977
1988
SLO KMK Radece
SLO KMK Radece
R
R
708
645
inscribed
BAUMKIRHER Alen
RÁCZ Gergely
1977
1992
SLO SD Speed Trbovlje
HUN Debreceni Gekko
R
R
1236
2211
inscribed
JERMAN Bojan
MIKUŠ Dejan
1970
1974
SLO SD Speed Trbovlje
SLO SD Speed Trbovlje
R
R
231
399
inscribed
JOVAN Jaša
HUDOKLIN Rok
1999
1997
SLO SD Speed Trbovlje
SLO KMK Radece
R
R
1758
908
inscribed
NARAGLAV Aleš
SCHMIT Jure
1976
1976
SLO SD Speed Trbovlje
SLO SD Speed Trbovlje
R
R
70
175
inscribed
VIDMAR Silvo
WEISSEISEN Sandi
1972
1978
SLO SD Speed Trbovlje
SLO SD Speed Trbovlje
R
R
658
20
inscribed

13 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton open Adults Individual

Display list

DIMITROV Aleksandar 1981 BUL SC Crossminton Bulgaria
R 262 inscribed
CVITAN Luka 1984 CRO Speed Sharks Opatija
R 201 inscribed
RUŽIĆ Marin 1980 CRO Speed Sharks Opatija
R 114 inscribed
RUŽIC Vedran 1984 CRO Speed Sharks Opatija
R 135 inscribed
RÁCZ Gergely 1992 HUN Debreceni Gekko
L 33 inscribed
VINCZE Olivér 1996 HUN Tolna VFC Leopárdok
R 7 inscribed
HUDOKLIN Rok 1997 SLO KMK Radece
R 96 inscribed
TITOVSEK Robi 1986 SLO KMK Radece
R 66 inscribed
BAUMKIRHER Alen 1977 SLO SD Speed Trbovlje
R 80 inscribed
JOVAN Jaša 1999 SLO SD Speed Trbovlje
R 31 inscribed
WEISSEISEN Sandi 1978 SLO SD Speed Trbovlje
R 385 inscribed
LIPUSCEK Samo 1980 SLO SR Drustvo Goodminton
R 12 inscribed
KUCINA Nikola - CRO SBC Zagreb R 14 cancelled
SATOCZKI Levente - HUN Speedmeteor SE R --- cancelled
MIKUŠ Dejan - SLO SD Speed Trbovlje L --- cancelled
ŠKERL Lori - SLO KMK Radece R --- cancelled
ŠKERL Rebeka - SLO KMK Radece R --- cancelled

12 Inscriptions, 0 pending, 5 cancelled

Crossminton open U12 Individual

Display list

PETAK Toma 2006 CRO SBC Zagreb
R --- inscribed

1 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton open U14 Individual

Display list

KOLENC Žak 2005 SLO KMK Radece
R 25 inscribed
SCHMIT Jaka 2003 SLO SD Speed Trbovlje
R 11 inscribed

2 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled