Back to list

ICO Crossminton O perníkové srdce Open

CZE Pardubice
November 26, 2017 - November 26, 2017
Required: International license

Crossminton female Adults Individual

Display list

OBROVA Denisa 1993 CZE Východočeská sportovní
R 134 inscribed
PLÍŠKOVÁ Lucie 1988 CZE Východočeská sportovní
213 inscribed
JANÁČKOVÁ Klára 1983 CZE SK Prague United
R 7 inscribed
KOLKUSOVÁ Ivana 1989 SVK SK Prague United
R 41 inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U12 Individual

Display list

HANUŠOVÁ Tereza 2008 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
HOLESINSKA Zuzana 2006 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
MERLICHAROVá Alžběta - Cze SK Pardubice --- cancelled

2 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton female U14 Individual

Display list

BLAŠČÍKOVÁ Kateřina 2003 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
KAŠPAROVÁ Kristýna 2003 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed

2 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U18 Individual

Display list

WINCENCIAK Zofia 1999 POL KC Wolf Fighters
R --- inscribed
HANUŠOVÁ Tereza - CZE Východočeská sportovní --- cancelled

1 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton female O35 Individual

Display list

MAKRLÍKOVÁ Dana 1967 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
WERNEROVÁ Markéta 1973 CZE Speed Team Praha
--- inscribed
MACUROVÁ Michaela 1977 CZE SK Prague United
R --- inscribed
SCHOLZOVÁ Jana - CZE SK Pardubice R --- cancelled

3 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton male U12 Individual

Display list

HANUŠ Kryštof 2010 CZE Východočeská sportovní
39 inscribed
KAŠPAR Dominik 2005 CZE Východočeská sportovní
33 inscribed
KULÍŠEK Jan 2008 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
KRUPIČKA Matěj 2005 CZE Východočeská sportovní
R 1 inscribed
MAKAROV Lukáš - CZE SK Pardubice R 44 cancelled

4 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton male U14 Individual

Display list

KUBISTA David 2003 CZE SK Pardubice
R 21 inscribed
RADA Pavel 2004 CZE Východočeská sportovní
R 7 inscribed
TEICHMAN Milos 2004 CZE Východočeská sportovní
17 inscribed

3 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U18 Double

Display list

BLAŠČÍK Petr
RADA Pavel
2000
2004
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní

---
---
inscribed
NOVOTNÝ Daniel
RYCHNOVSKÝ Matěj
2003
2003
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní

---
---
inscribed
KRATOCHVIL Tomas
VACEK Jaroslav
2000
2000
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní

---
---
inscribed
KRUPIČKA Matěj
TEICHMAN Milos
2005
2004
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní
R
R
---
---
inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U18 Individual

Display list

BLAŠČÍK Petr 2000 CZE Východočeská sportovní
41 inscribed
BADURA Jan 2000 CZE SK Pardubice
L 26 inscribed
JÁNSKÝ Adam 2002 CZE SK Pardubice
R 27 inscribed
Lichý Jan 2002 CZE SK Pardubice
R 8 inscribed
MAKAROV Matyáš 2001 CZE SK Pardubice
L 36 inscribed
VOLEK Ondrej 2001 CZE SK Pardubice
R 20 inscribed
BEZAK Kacper 2001 POL PACross Lipkow
R 9 inscribed
MELICHAR Jakub - CZE SK Pardubice R 5 cancelled
KRATOCHVIL Tomas - CZE Východočeská sportovní 59 cancelled
VACEK Jaroslav - CZE Východočeská sportovní 55 cancelled

7 Inscriptions, 0 pending, 3 cancelled

Crossminton male O40 Individual

Display list

BLAŠČÍK Pavel 1970 CZE Východočeská sportovní
182 inscribed
GÜRTLER Jiri 1968 CZE AVIA Cakovice
R 94 inscribed
VOJACEK Milos 1969 CZE AVIA Cakovice
R 78 inscribed
PATEK Marcel 1968 CZE Speed Team Praha
R 26 inscribed
CHMIELEWSKI Grzegorz 1970 POL BadBats Wroclaw
R 8 inscribed
CWIAKALA Dariusz 1970 POL BadBats Wroclaw
R 11 inscribed
WRÓBEL Jacek 1970 POL BadBats Wroclaw
L 49 inscribed
MOSKAL Tomasz 1974 POL BadBats Wroclaw
67 inscribed
KRUPIČKA Aleš - CZE Východočeská sportovní 222 cancelled
KOLC Tomas - CZE Nový Bor R 171 cancelled

8 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Crossminton male O50 Individual

Display list

JEDLIčKA Milan 1960 CZE Východočeská sportovní
R 41 inscribed
NOVÁK Jiří 1959 CZE Superspeed Brno
R 82 inscribed
JURAS Roman 1966 CZE Superspeed Brno
L 16 inscribed
MAKRLÍK Petr 1965 CZE Východočeská sportovní
R 23 inscribed
MORAVEC Milan 1962 CZE Východočeská sportovní
R 35 inscribed
LESKI Pawel 1957 POL BadBats Wroclaw
R 8 inscribed
WINCENCIAK Jan 1951 POL PACross Lipkow
R 15 inscribed
GIBALA Jozef 1962 SVK Lokomotiva Banska B.
R 4 inscribed
KRUPIČKA Josef - CZE Východočeská sportovní 92 cancelled

8 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton open Adults Double

Display list

KNOFLÍČEK Daniel
STRNAD Tomáš
1995
1987
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní
R
R
193
85
inscribed
VOJACEK Milos
GÜRTLER Jiri
1969
1968
CZE AVIA Cakovice
CZE AVIA Cakovice
R
R
41
41
inscribed
PATEK Marcel
JANÁČKOVÁ Klára
1968
1983
CZE Speed Team Praha
CZE SK Prague United
R
R
788
595
inscribed
JURAS Jan
JURAS Roman
1995
1966
CZE Superspeed Brno
CZE Superspeed Brno
R
R
1518
1552
inscribed
CHMIELEWSKI Grzegorz
WRÓBEL Jacek
1970
1970
POL BadBats Wroclaw
POL BadBats Wroclaw
R
R
1078
377
inscribed
CWIAKALA Dariusz
LESKI Pawel
1970
1957
POL BadBats Wroclaw
POL BadBats Wroclaw
R
R
1404
1439
inscribed
KNAPCZYK Mateusz
MAKRLÍK Petr
1996
1993
POL PACross Lipkow
CZE Východočeská sportovní
R
R
1694
5828
inscribed
MACURA Milan - CZE SK Prague United R 395 cancelled
MADEJ Sebastian - POL Speed Club Brzeszcze L 1314 cancelled

7 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Crossminton open Adults Individual

Display list

BOTUR Michael 1995 CZE SK Prague United
R 336 inscribed
KNOFLÍČEK Daniel 1995 CZE Východočeská sportovní
R 112 inscribed
STRNAD Tomáš 1987 CZE Východočeská sportovní
356 inscribed
KOLC Lukas 1997 CZE Nový Bor
R 280 inscribed
MACURA Milan 1984 CZE SK Prague United
R 113 inscribed
VOSÁTKA Petr 1985 CZE SK Prague United
R 70 inscribed
JURAS Jan 1995 CZE Superspeed Brno
R 67 inscribed
MAKRLÍK Petr 1993 CZE Východočeská sportovní
R 1 inscribed
KNAPCZYK Mateusz 1996 POL PACross Lipkow
R 20 inscribed
MADEJ Sebastian 1990 POL Speed Club Brzeszcze
L 29 inscribed
VINANSKY Pavol Jun. 1997 SVK Superspeed Brno
R 146 inscribed
STAVĚL Martin - CZE Východočeská sportovní R 385 cancelled
VODIČKA Matěj - CZE Východočeská sportovní 423 cancelled
SCHOLZE Michal - CZE SK Pardubice R 173 cancelled
WRÓBEL Jacek - POL BadBats Wroclaw L --- cancelled

11 Inscriptions, 0 pending, 4 cancelled

Crossminton mixed Adults Double

Display list

WERNEROVÁ Markéta
KOLC Lukas
1973
1997
CZE Speed Team Praha
CZE Nový Bor

---
---
inscribed
MACURA Milan
MACUROVÁ Michaela
1984
1977
CZE SK Prague United
CZE SK Prague United
R
R
---
---
inscribed
MAKRLÍK Petr
MAKRLÍKOVÁ Dana
1965
1967
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní
R
R
---
---
inscribed
WINCENCIAK Zofia
MADEJ Sebastian
1999
1990
POL KC Wolf Fighters
POL Speed Club Brzeszcze
R
R
---
---
inscribed
KOLKUSOVÁ Ivana
VOSÁTKA Petr
1989
1985
SVK SK Prague United
CZE SK Prague United
R
R
---
---
inscribed
JANÁČKOVÁ Klára - CZE SK Prague United R --- cancelled
PATEK Marcel - CZE Speed Team Praha R --- cancelled
WRÓBEL Jacek - POL BadBats Wroclaw L --- cancelled

5 Inscriptions, 0 pending, 3 cancelled