Back to list

TK Východočeská sportovní Open I

CZE Pardubice
November 19, 2017 - November 19, 2017

Crossminton female any Double

Display list

KUCHAROVA Michaela - CZE Východočeská sportovní R --- cancelled

0 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Crossminton female Adults Individual

Display list

KUCHAROVA Michaela 1989 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
OBROVA Denisa 1993 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
BÉREŠOVÁ Pavla 1996 CZE SK Prague United
R --- inscribed
KOLKUSOVÁ Ivana 1989 SVK SK Prague United
R --- inscribed
JANÁČKOVÁ Klára - CZE SK Prague United R --- cancelled
WINCENCIAK Zofia - POL KC Wolf Fighters R --- cancelled

4 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Crossminton female U12 Individual

Display list

KRPÁLKOVÁ Natálie 2007 CZE SK Pardubice
R --- inscribed
MELICHAROVÁ Alžběta 2005 CZE SK Pardubice
R --- inscribed
HOLESINSKA Zuzana 2006 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
TESAROVA Anna 2005 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female U18 Individual

Display list

WINCENCIAK Zofia 1999 POL KC Wolf Fighters
R --- inscribed

1 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton female O35 Individual

Display list

MACUROVÁ Iva 1958 CZE SK Prague United
R --- inscribed
MAKRLÍKOVÁ Dana 1967 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
SCHOLZOVÁ Jana 1967 CZE SK Pardubice
R --- inscribed
MACUROVÁ Michaela 1977 CZE SK Prague United
R --- inscribed

4 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U12 Individual

Display list

HOLEŠINSKÝ Martin 2009 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
MAKAROV Lukáš 2006 CZE SK Pardubice
R --- inscribed
KRUPIČKA Matěj 2005 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed

3 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U14 Individual

Display list

RADA Pavel 2004 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
TEICHMAN Milos 2004 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed

2 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male U18 Individual

Display list

PUSTĚJOVSKÝ Tomáš 2003 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
JÁNSKÝ Adam 2002 CZE SK Pardubice
R --- inscribed
Lichý Jan 2002 CZE SK Pardubice
R --- inscribed
VOLEK Ondrej 2001 CZE SK Pardubice
R --- inscribed
KRATOCHVIL Tomas 2000 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
VACEK Jaroslav 2000 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed

6 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male O40 Individual

Display list

KRUPIČKA Aleš 1971 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
PUSTĚJOVSKÝ Zdeněk 1971 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
GÜRTLER Jiri 1968 CZE AVIA Cakovice
R --- inscribed
VOJACEK Milos 1969 CZE AVIA Cakovice
R --- inscribed
MELICHAR Jiří 1975 CZE SK Pardubice
R --- inscribed
PATEK Marcel 1968 CZE Speed Team Praha
R --- inscribed

6 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton male O50 Individual

Display list

JEDLIčKA Milan 1960 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
PRŮŠA Martin 1967 CZE Speed Team Praha
--- inscribed
VRATISLAV Jaroslav 1958 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
HYPEŠ Milan 1964 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
KRUPIČKA Josef 1950 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
MAKRLÍK Petr 1965 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
MORAVEC Milan 1962 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
GIBALA Jozef 1962 SVK Lokomotiva Banska B.
R --- inscribed
BLAŠČÍK Petr - CZE Východočeská sportovní --- cancelled
WINCENCIAK Jan - POL PACross Lipkow R --- cancelled

8 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Crossminton open Adults Double

Display list

BOTUR Michael
BÉREŠOVÁ Pavla
1995
1996
CZE SK Prague United
CZE SK Prague United
R
R
---
---
inscribed
JALŮVKA Jakub
VINANSKY Pavol Jun.
1994
1997
CZE Superspeed Brno
SVK Superspeed Brno
L
L
---
---
inscribed
MACUROVÁ Iva 1958 CZE SK Prague United
R --- inscribed
STAVĚL Martin
KNOFLÍČEK Daniel
1988
1995
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní
R
R
---
---
inscribed
VOJACEK Milos
GÜRTLER Jiri
1969
1968
CZE AVIA Cakovice
CZE AVIA Cakovice
R
R
---
---
inscribed
JANÁČKOVÁ Klára
MACURA Milan
1983
1984
CZE SK Prague United
CZE SK Prague United
R
R
---
---
inscribed
MACUROVÁ Michaela
EKBERG Melker
1977
1980
CZE SK Prague United
SWE 7H Speeders
R
R
---
---
inscribed
VOSÁTKA Petr
KOLKUSOVÁ Ivana
1985
1989
CZE SK Prague United
SVK SK Prague United
R
R
---
---
inscribed
MAKRLÍK Petr
OBROVA Denisa
1993
1993
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní
R
R
---
---
inscribed
MAKRLÍK Petr
MANDRYK Myhailo
1965
1990
CZE Východočeská sportovní
UKR SC Uzghorod
R
R
---
---
inscribed
MORAVEC Milan
JEDLIčKA Milan
1962
1960
CZE Východočeská sportovní
CZE Východočeská sportovní
R
R
---
---
inscribed
GIBALA Jozef
KAKULA Adam
1962
1998
SVK Lokomotiva Banska B.
SVK SBK ZS Tribecska
R
R
---
---
inscribed
HJALMARSON Per
PATEK Marcel
1982
1968
SWE 7H Speeders
CZE Speed Team Praha
R
R
---
---
inscribed
KUCHAROVA Michaela - CZE Východočeská sportovní R --- cancelled
MAKRLÍKOVÁ Dana - CZE Východočeská sportovní --- cancelled

13 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Crossminton open Adults Individual

Display list

BOTUR Michael 1995 CZE SK Prague United
R --- inscribed
JALŮVKA Jakub 1994 CZE Superspeed Brno
L --- inscribed
KNOFLÍČEK Daniel 1995 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
PUSTĚJOVSKÝ Zdeněk Jun 1998 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
STAVĚL Martin 1988 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
VODIČKA Matěj 1998 CZE Východočeská sportovní
--- inscribed
JANÁČKOVÁ Klára 1983 CZE SK Prague United
R --- inscribed
MACURA Milan 1984 CZE SK Prague United
R --- inscribed
VOSÁTKA Petr 1985 CZE SK Prague United
R --- inscribed
MAKRLÍK Petr 1993 CZE Východočeská sportovní
R --- inscribed
MADEJ Sebastian 1990 POL Speed Club Brzeszcze
L --- inscribed
KAKULA Adam 1998 SVK SBK ZS Tribecska
R --- inscribed
VINANSKY Pavol Jun. 1997 SVK Superspeed Brno
R --- inscribed
EKBERG Melker 1980 SWE 7H Speeders
R --- inscribed
HJALMARSON Per 1982 SWE 7H Speeders
R --- inscribed
MANDRYK Myhailo 1990 UKR SC Uzghorod
R --- inscribed

16 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Crossminton mixed any Double

Display list

WINCENCIAK Zofia
MADEJ Sebastian
1999
1990
POL KC Wolf Fighters
POL Speed Club Brzeszcze
R
R
---
---
inscribed
OBROVA Denisa - CZE Východočeská sportovní R --- cancelled
MAKRLÍK Petr - CZE Východočeská sportovní R --- cancelled

1 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled