Back to list

Results

TK Východočeská sportovní Open
CZE Pardubice
December 21, 2019 - December 21, 2019

Crossminton female U18 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
3 N HOLESINSKA Zuzana 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N BERANOVÁ Kateřina 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton female O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
7 N MAKRLÍKOVÁ Dana 1967 F CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton female O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
2 N VAŠÍČKOVÁ Radka 1972 F CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton female U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N HOLESINSKA Zuzana 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N BERANOVÁ Kateřina 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N MRKLOVSKÁ Eliška 2005 F CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton female U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N HOLESINSKA Zuzana 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N VAŠÍČKOVÁ Radka 1972 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N BERANOVÁ Kateřina 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N MRKLOVSKÁ Eliška 2005 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N DOBOSZ Weronika 2000 F POL Lier IL Crossminton (NOR)
5 N PLÍŠKOVÁ Lucie 1988 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
7 N MAKRLÍKOVÁ Dana 1967 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
7 N OBROVA Denisa 1993 F CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton male O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAKRLÍK Petr 1965 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N MUCKE Pavel 1956 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
7 N KRUPIČKA Josef 1950 M CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton male O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAKRLÍK Petr 1965 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N BYDŽOVSKÝ Jiří 1970 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N MUCKE Pavel 1956 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N HOLEŠINSKÝ Michal 1971 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N PUSTĚJOVSKÝ Zdeněk 1971 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N OUTRATA Martin 1973 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
7 N KRUPIČKA Josef 1950 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
900 N KRUPIČKA Aleš 1971 M CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton male U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N OUTRATA Štěpán 2007 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N OUTRATA Tomáš 2007 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N BYDŽOVSKÝ Jan 2011 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
4 N BYDŽOVSKÝ Jiří 2013 M CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton male U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
5 N MACH Tomáš 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton male U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
5 N RADA Pavel 2004 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
7 N KRUPIČKA Matěj 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton male U18 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
5 N KRUPIČKA Matěj 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N KUCHAR Alex 2002 M CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton open Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAKRLÍK Petr 1993 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N KNOFLÍČEK Daniel 1995 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N BRANDT Erik 1987 M NOR Lier IL Crossminton (NOR)
3 N BROŽ David 1991 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N MACH Tomáš 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N RADA Pavel 2004 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
7 N KRUPIČKA Matěj 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
7 N JANOUŠEK Michal 1994 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
9 N OUTRATA Adam 2004 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
9 N KUCHAR Alex 2002 M CZE Východočeská sportovní (CZE)

Crossminton open Adults Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAKRLÍK Petr 1965 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
1 N KNOFLÍČEK Daniel 1995 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N BRANDT Erik 1987 M NOR Lier IL Crossminton (NOR)
2 N DOBOSZ Weronika 2000 F POL Lier IL Crossminton (NOR)
3 N JANOUŠEK Michal 1994 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N MAKRLÍK Petr 1993 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N BERANOVÁ Kateřina 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N HOLESINSKA Zuzana 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N KRUPIČKA Matěj 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N KUCHAR Alex 2002 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N BROŽ David 1991 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N RADA Pavel 2004 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N MACH Tomáš 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N MRKLOVSKÁ Eliška 2005 F CZE Východočeská sportovní (CZE)