Back to list

Results

2020 ICO Babicki Blackminton STARS
POL Warszawa(Stare Babice)
January 11, 2020 - January 11, 2020

Crossminton female O70 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GORCZYCA Alicja 2008 F POL KC Wolf Fighters (POL)
2 N AUGUSTYNIAK Anna 2008 F POL UKS Atlas (POL)
3 N WACH Maria 2008 F POL UKS Atlas (POL)
4 N OLSZAK Alicja 2009 F POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton male O70 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SONIK Oskar 2009 M POL KC Wolf Fighters (POL)
2 N WOJNO Krystian 2009 M POL UKS Atlas (POL)
3 N KOCHANA Piotr 2008 M POL KC Wolf Fighters (POL)
3 N GASIEWSKI Jakub 2009 M POL PACross Lipkow (POL)
5 N WOZNIAK Karol 2008 M POL PACross Lipkow (POL)
5 N BZDAWKA Konrad 2009 M POL PACross Lipkow (POL)
7 N MIŁOŃ Filip 2008 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)

Crossminton open U10 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KOZIELSKA Hanna 2012 F POL UKS Atlas (POL)
2 N OLCHOWSKA Zuzanna 2011 F POL PACross Lipkow (POL)
3 N FIJOLEK Zofia 2011 F POL PACross Lipkow (POL)
3 N OLCHOWSKA Iga 2010 F POL PACross Lipkow (POL)
5 N GASIEWSKA Emilia 2011 F POL PACross Lipkow (POL)
5 N MERCZYNSKI Sebastian 2012 M POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton open U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DRYJA Dominik 2007 M POL KC Wolf Fighters (POL)
2 N ZAKRZEWSKA Martyna 2007 F POL UKS Atlas (POL)
3 N BRZESZCZ Franek 2007 M POL PACross Lipkow (POL)
3 N KOZICZ Maksymilian 2007 M POL UKS Atlas (POL)
5 N GLAZA Mateusz 2007 M POL UKS Atlas (POL)
5 N BOROWIECKA Barbara 2007 F POL UKS Atlas (POL)
7 N WLASZCZUK Adam 2007 M POL PACross Lipkow (POL)
7 N MERCZYNSKI Oskar 2007 M POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton female O60 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SEK Krystyna 1958 F POL PACross Lipkow (POL)
2 N BOMIRSKA Lidia 1957 F POL PACross Lipkow (POL)
3 N DABROWSKA Grazyna 1960 F POL PACross Lipkow (POL)
4 N MORAWSKA Anna 1957 F POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton female O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WILK Katarzyna 1975 F POL
2 N KAPLON Joanna 1964 F POL UKS Atlas (POL)
3 N GDOWSKA Jolanta 1977 F POL UKS Atlas (POL)
4 N SZWARC Martyna 1976 F POL

Crossminton female U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WINCENCIAK Zofia 1999 F POL KC Wolf Fighters (POL)
2 N PARADKA Anna 1989 F POL UKS Atlas (POL)
3 N ROSZAK Magdalena 1985 F POL UKS Atlas (POL)
4 N DOBOSZ Weronika 2000 F POL Lier IL Crossminton (NOR)
5 N KOZIELSKA Kamila 1982 F POL UKS Atlas (POL)

Crossminton male O60 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GAWLAK Piotr 1962 M POL PZSB Gorlice (POL)
2 N WINCENCIAK Jan 1951 M POL KC Wolf Fighters (POL)
3 N MAKRLÍK Petr 1965 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
4 N WIKLANSKI Wojciech 1969 M POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton male O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N NOWOGÓRSKI Artur 1971 M POL SpeedBad.pl (POL)
2 N NOWOGÓRSKI Dariusz 1975 M POL SpeedBad.pl (POL)
3 N MALISZEWSKI Rafal 1974 M POL
3 N SAWICKI Mariusz 1977 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 N GRONTMAN Igor 1979 M POL
5 N PAŁKIEWICZ Hubert 1977 M POL PACross Lipkow (POL)
7 N WOJNO Wojciech 1978 M POL

Crossminton male U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAKRLÍK Petr 1993 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N WILKOSZ Wojciech 1990 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 N FASKA Mateusz 2004 M POL KC Wolf Fighters (POL)
4 N BROŽ David 1991 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N JANCZAK Maciej 2004 M POL KC Wolf Fighters (POL)