Back to list

Results

ICO Crossminton STARS Double Open & Junior CUP
POL Warszawa (Stare Babice)
January 11, 2020 - January 11, 2020

Crossminton open U10 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KOZIELSKA Hanna 2012 F POL UKS Atlas (POL)
2 N OLCHOWSKA Zuzanna 2011 F POL PACross Lipkow (POL)
3 N OLCHOWSKA Iga 2010 F POL PACross Lipkow (POL)
3 N MERCZYNSKI Sebastian 2012 M POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton open U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DRYJA Dominik 2007 M POL KC Wolf Fighters (POL)
2 N KOZICZ Maksymilian 2007 M POL UKS Atlas (POL)
3 N BRZESZCZ Franek 2007 M POL PACross Lipkow (POL)
3 N GLAZA Mateusz 2007 M POL UKS Atlas (POL)
5 N BOROWIECKA Barbara 2007 F POL UKS Atlas (POL)
5 N ZAKRZEWSKA Martyna 2007 F POL UKS Atlas (POL)
7 N WLASZCZUK Adam 2007 M POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton mixed O50 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton mixed O40 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WILK Katarzyna 1975 F POL
1 N CZEREMUZYNSKI Jacek 1968 M POL FOXminton SC (HUN)
2 N BOMIRSKA Lidia 1957 F POL PACross Lipkow (POL)
2 N GAWLAK Piotr 1962 M POL PZSB Gorlice (POL)
3 N NOWOGÓRSKI Artur 1971 M POL SpeedBad.pl (POL)
3 N SZWARC Martyna 1976 F POL
3 N TUCKI Grzegorz 1971 M POL
3 N Stępień Monika 1967 F POL KUDIM Koszalin (POL)
5 N KAPLON Joanna 1964 F POL UKS Atlas (POL)
5 N WINCENCIAK Jan 1951 M POL KC Wolf Fighters (POL)
5 N GDOWSKA Jolanta 1977 F POL UKS Atlas (POL)
5 N PAŁKIEWICZ Hubert 1977 M POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton mixed U18 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton mixed Adults Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WINCENCIAK Zofia 1999 F POL KC Wolf Fighters (POL)
1 N WILKOSZ Wojciech 1990 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
2 N DOBOSZ Weronika 2000 F POL Lier IL Crossminton (NOR)
2 N SAWICKI Mariusz 1977 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 N GRONTMAN Igor 1979 M POL
3 N KOZIELSKA Kamila 1982 F POL UKS Atlas (POL)
3 N FASKA Mateusz 2004 M POL KC Wolf Fighters (POL)
3 N PARADKA Anna 1989 F POL UKS Atlas (POL)
5 N ROSZAK Magdalena 1985 F POL UKS Atlas (POL)
5 N MALISZEWSKI Rafal 1974 M POL

Crossminton female O50 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female O40 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N AUGUSTYNIAK Anna 2008 F POL UKS Atlas (POL)
2 N GORCZYCA Alicja 2008 F POL KC Wolf Fighters (POL)
3 N WACH Maria 2008 F POL UKS Atlas (POL)
4 N OLSZAK Alicja 2009 F POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton female U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female U18 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female Adults Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DOBOSZ Weronika 2000 F POL Lier IL Crossminton (NOR)
1 N WINCENCIAK Zofia 1999 F POL KC Wolf Fighters (POL)
2 N KAPLON Joanna 1964 F POL UKS Atlas (POL)
2 N Stępień Monika 1967 F POL KUDIM Koszalin (POL)
3 N PARADKA Anna 1989 F POL UKS Atlas (POL)
3 N ROSZAK Magdalena 1985 F POL UKS Atlas (POL)
3 N GDOWSKA Jolanta 1977 F POL UKS Atlas (POL)
3 N KOZIELSKA Kamila 1982 F POL UKS Atlas (POL)
5 N SZWARC Martyna 1976 F POL
5 N WILK Katarzyna 1975 F POL

Crossminton male O50 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male O40 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SONIK Oskar 2009 M POL KC Wolf Fighters (POL)
2 N KOCHANA Piotr 2008 M POL KC Wolf Fighters (POL)
3 N MIŁOŃ Filip 2008 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 N WOJNO Krystian 2009 M POL UKS Atlas (POL)
5 N WOZNIAK Karol 2008 M POL PACross Lipkow (POL)
5 N BZDAWKA Konrad 2009 M POL PACross Lipkow (POL)

Crossminton male U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male U18 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton open any Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SAWICKI Mariusz 1977 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
1 N WILKOSZ Wojciech 1990 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
2 N NOWOGÓRSKI Artur 1971 M POL SpeedBad.pl (POL)
2 N NOWOGÓRSKI Dariusz 1975 M POL SpeedBad.pl (POL)
3 N GAWLAK Piotr 1962 M POL PZSB Gorlice (POL)
3 N WINCENCIAK Jan 1951 M POL KC Wolf Fighters (POL)
3 N MALISZEWSKI Rafal 1974 M POL
3 N CZEREMUZYNSKI Jacek 1968 M POL FOXminton SC (HUN)
5 N JANCZAK Maciej 2004 M POL KC Wolf Fighters (POL)
5 N TRACZ Andrzej 1953 M POL PACross Lipkow (POL)
5 N WIKLANSKI Wojciech 1969 M POL PACross Lipkow (POL)
5 N GRONTMAN Igor 1979 M POL
5 N PAŁKIEWICZ Hubert 1977 M POL PACross Lipkow (POL)
5 N GĘCA Arkadiusz 1971 M POL
5 N TUCKI Grzegorz 1971 M POL
5 N FASKA Mateusz 2004 M POL KC Wolf Fighters (POL)