Back to list

Results

11. ICO Crossminton Slovenian Open powered by Speedminton® 2019
SLO Lasko
March 23, 2019 - March 24, 2019

Crossminton female O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WERNEROVÁ Markéta 1973 F CZE Speed Team Praha (CZE)
2 N OSVAY Edit 1972 F HUN Vajai SE (HUN)
3 N BRAUN Helga 1975 F HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
3 N FIGLÁR Barbara 1975 F HUN FOXminton SC (HUN)
5 N SCAVNICKA Maria 1976 F SVK SbK Lipany (SVK)
5 N ZRNIĆ Tatjana 1976 F CRO SBT Hrvatski (CRO)
7 N VERBEECK Kathleen 1978 F BEL Crossminton Houten (NED)
7 N HISCAKOVA Silvia 1975 F SVK SbK Lipany (SVK)
7 N KNOBLING Irena 1973 F GER Fürsty Speeders (GER)
7 N BENČIĆ Željka 1977 F CRO SBC Zagreb (CRO)

Crossminton female U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GERGŐ Janka 2007 F HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
2 N KRPÁLKOVÁ Natálie 2007 F CZE Crossminton Pardubice (CZE)
3 N BERVAR Tija 2007 F SLO KMK Radece (SLO)
3 N ZUPEVC Eva 2008 F SLO KMK Radece (SLO)
5 N KOLENC Hana 2008 F SLO KMK Radece (SLO)
5 N GORICKI Nika 2009 F CRO SBC Zagreb (CRO)
7 N KLANŠEK Daša 2007 F SLO KMK Radece (SLO)
7 N KLANŠEK Neža 2010 F SLO KMK Radece (SLO)
7 N BENČIĆ GRACIA 2009 F CRO SBC Zagreb (CRO)

Crossminton female U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N HOLESINSKA Zuzana 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N SPARE Agate Kristiana 2005 F LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
3 N MICHNIEWICZ Julia 2005 F POL UKS Mrzezyno (POL)
3 N ŠKODOVÁ Andrea 2005 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
5 N GLAVAČ Lana 2006 F SLO KMK Radece (SLO)
5 N NOVAK Ema Stella 2006 F SLO KMK Radece (SLO)
7 N VINTAR Ana Marija 2006 F SLO KMK Radece (SLO)
7 N SENICA Eva 2006 F SLO KMK Radece (SLO)
7 N CSENGE Illés 2006 F HUN Speedmeteor SE (HUN)

Crossminton female U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ZUKIĆ Gala 2002 F CRO Speed Sharks Opatija (CRO)
2 N MIŠKULIN Nika 2001 F CRO SBT Hrvatski (CRO)
3 N ŠKODOVÁ Jesika 2003 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N ROGELJ Pika 2004 F SLO KMK Radece (SLO)
5 N CIBULKOVÁ Veronika 2003 F CZE SK Prague United (CZE)
5 N VERES Georgina 2004 F HUN Vajai SE (HUN)
7 N ZOREC Hana 2004 F SLO KMK Radece (SLO)

Crossminton female U18 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MIŠKULIN Nika 2001 F CRO SBT Hrvatski (CRO)
1 N ZUKIĆ Gala 2002 F CRO Speed Sharks Opatija (CRO)
2 N ŠKODOVÁ Jesika 2003 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N ŠKODOVÁ Andrea 2005 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N HOLESINSKA Zuzana 2006 F CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N CIBULKOVÁ Veronika 2003 F CZE SK Prague United (CZE)
3 N GERGŐ Janka 2007 F HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
3 N VERES Georgina 2004 F HUN Vajai SE (HUN)
5 N ROGELJ Pika 2004 F SLO KMK Radece (SLO)
5 N ZOREC Hana 2004 F SLO KMK Radece (SLO)
5 N GLAVAČ Lana 2006 F SLO KMK Radece (SLO)
5 N NOVAK Ema Stella 2006 F SLO KMK Radece (SLO)

Crossminton female Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ŠKERL Lori 2001 F SLO KMK Radece (SLO)
2 N HUBERT Anna 1994 F GER TSV Poing Speed Fires (GER)
3 N KNEZ Danaja 1997 F SLO KMK Radece (SLO)
3 N URBANIK Marta 1987 F POL Speebs Szczecin (POL)
5 N ANDRLOVÁ Eliška 2000 F CZE Crossminton Pardubice (CZE)
5 N PAEGLE Santa 1983 F LAT STC Green Foot (LAT)
7 N JAGEČIĆ Laura 1999 F CRO SBC Zagreb (CRO)
7 N BARKOVIĆ Paula 1998 F CRO SBC Zagreb (CRO)
7 N WINCENCIAK Zofia 1999 F POL KC Wolf Fighters (POL)
10 N ANDRLOVÁ Anna 2000 F CZE Crossminton Pardubice (CZE)
10 N ŠKERL Rebeka 2000 F SLO KMK Radece (SLO)

Crossminton female Adults Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N CZEREMUZYNSKI Jacek 1968 M POL FOXminton SC (HUN)
2 N MIEZYNSKI Bogdan 1960 M POL Speebs Szczecin (POL)
3 N RÁCZ Imre 1965 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
3 N GIBALA Jozef 1962 M SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
5 N VINCZE Károly 1968 M HUN Tolna VFC Leopárdok (HUN)
5 N LESKI Pawel 1957 M POL BadBats Wroclaw (POL)
5 N SZALMÁSI János 1967 M HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
5 N KNOBLING Charly 1961 M GER Fürsty Speeders (GER)
9 N MAKRLÍK Petr 1965 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
9 N WINCENCIAK Jan 1951 M POL KC Wolf Fighters (POL)
9 N SPARE Edijs 1964 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
9 N RICHTER Norbert 1959 M GER Blau-Weiss Aasee Münster (GER)
9 N NIKAMI Takeo 1962 M JPN Tokyo Cross (JPN)
9 N BUJDOSO Zoltan 1965 M HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
15 N VOJACEK Milos 1969 M CZE TJ AVIA Cakovice (CZE)
15 N KRZNAR Nenad 1968 M CRO SRU Zagorje (CRO)
15 N KOVÁCS Mihály 1968 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
15 N MORAVEC Milan 1962 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
15 N ORBÁN László 1963 M HUN Vajai SE (HUN)
15 N GÜRTLER Jiri 1968 M CZE TJ AVIA Cakovice (CZE)
15 N PATAI János 1967 M HUN FOXminton SC (HUN)
22 N ALEKSIĆ Nebojša 1963 M CRO SBC Zagreb (CRO)
22 N BARIŠIĆ Damir 1968 M CRO Speed Sharks Opatija (CRO)
22 N DEBRECENI Zsolt 1966 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
22 N MATKOVIĆ Tomislav 1963 M CRO SBT Hrvatski (CRO)
22 N JAKOVAC Ozren 1968 M CRO
22 N CZÉH Csaba 1968 M HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
22 N KISS Ferenc 1963 M HUN FOXminton SC (HUN)

Crossminton male O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N PÅSCHE Morten 1976 M NOR Lier IL Crossminton (NOR)
2 N SCAVNICKY Jan Sr. 1975 M SVK SbK Lipany (SVK)
3 N CHMIELEWSKI Grzegorz 1970 M POL BadBats Wroclaw (POL)
3 N PODVOLECKÝ Pavel 1972 M CZE SPV Hanusovacek (CZE)
5 N JERMAN Bojan 1970 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
5 N SAWICKI Mariusz 1977 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 N FERENCZI Istvan 1973 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
5 N NOWOGÓRSKI Dariusz 1975 M POL SpeedBad.pl (POL)
9 N ILIĆ Damir 1968 M CRO SBK Susak (CRO)
9 N NOWOGÓRSKI Artur 1971 M POL SpeedBad.pl (POL)
9 N CWIAKALA Dariusz 1970 M POL BadBats Wroclaw (POL)
9 N BAUMKIRHER Alen 1977 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
9 N PETHO Zsolt 1971 M HUN FOXminton SC (HUN)
9 N KASAHARA Shirube 1975 M JPN Tokyo Cross (JPN)
9 N WEDDE Sven-Torben 1976 M GER MTV Vienenburg (GER)
9 N KONTCHA Alexandre 1970 M RUS Knightspeeder Nürnberg (GER)
17 N NASZVADI Tibor 1975 M HUN FOXminton SC (HUN)
17 N JAGEČIĆ Sinisa 1976 M CRO SBC Zagreb (CRO)
17 N MIKUŠ Dejan 1974 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
17 N HERRMANN Marcel 1974 M GER Blau-Weiss Aasee Münster (GER)
21 N BARKOVS Romans 1978 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
21 N MARTENS Philip 1976 M BEL Crossminton Houten (NED)
21 N WRÓBEL Jacek 1970 M POL BadBats Wroclaw (POL)
21 N PATEK Marcel 1968 M CZE Speed Team Praha (CZE)
21 N HOCEVAR Rajmond 1978 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
21 N GOHLKE Alexander 1969 M GER Speedlights München (GER)
21 N KURCZAK Robert 1970 M POL UKS Mrzezyno (POL)
21 N MALISZEWSKI Rafal 1974 M POL
21 N TÓTH Gyula 1973 M HUN FOXminton SC (HUN)
21 N DOLINSEK Kristjan 1975 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
31 N CVETKO Ivan 1973 M CRO SRU Zagorje (CRO)
31 N TANAKA Kenji 1974 M JPN Tokyo Cross (JPN)
31 N SCHMIT Jure 1976 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
31 N NILOS Georges 1966 M GER Füchse Berlin (GER)
31 N BENČIĆ Tomislav 1971 M CRO SBC Zagreb (CRO)
31 N ILSTERS Janis 1975 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
31 N BURIĆ Robert 1974 M CRO SRU Zagorje (CRO)
31 N KOLENC Mitja 1972 M SLO KMK Radece (SLO)
31 N KELEMEN Marijo 1979 M CRO
31 N ASZTALOS Attila 1972 M HUN Honvéd Auróra SE (HUN)

Crossminton male U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SCAVNICKY Jan Jr. 2007 M SVK SbK Lipany (SVK)
2 N JEVŠEVAR Jakob 2007 M SLO KMK Radece (SLO)
3 N MARTENS Xandro 2009 M BEL Crossminton Houten (NED)
4 N SONC Domen 2010 M SLO KMK Radece (SLO)

Crossminton male U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KRUPIČKA Matěj 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N BARKOVS Rihards 2006 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
3 N KOLENC Žak 2005 M SLO KMK Radece (SLO)
3 N KOPILEC Viliam 2006 M SVK SbK Lipany (SVK)
5 N PETAK Toma 2006 M CRO SBC Zagreb (CRO)
5 N MARTENS Thyago 2006 M BEL Crossminton Houten (NED)
7 N RANTAH Rožle 2006 M SLO KMK Radece (SLO)
7 N SZYMANOWICZ Szymon 2005 M POL UKS Mrzezyno (POL)

Crossminton male U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FILIPOWICZ Maciej 2001 M POL UKS Mrzezyno (POL)
2 N MICHNIEWICZ Szymon 2001 M POL UKS Mrzezyno (POL)
3 N JERKOVIĆ Marko 2002 M CRO SBC Zagreb (CRO)
3 N FASKA Mateusz 2004 M POL KC Wolf Fighters (POL)
5 N PETAK Borna 2001 M CRO SBC Zagreb (CRO)
5 N KNEZ Tilen 2003 M SLO KMK Radece (SLO)
7 N SCHMIT Jaka 2003 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
7 N BENCZŐ Balázs 2004 M HUN Vajai SE (HUN)

Crossminton male U18 Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FILIPOWICZ Maciej 2001 M POL UKS Mrzezyno (POL)
1 N MICHNIEWICZ Szymon 2001 M POL UKS Mrzezyno (POL)
2 N BENCZŐ Balázs 2004 M HUN Vajai SE (HUN)
2 N KRUPIČKA Matěj 2005 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N SCAVNICKY Jan Jr. 2007 M SVK SbK Lipany (SVK)
3 N FASKA Mateusz 2004 M POL KC Wolf Fighters (POL)
4 N JERKOVIĆ Marko 2002 M CRO SBC Zagreb (CRO)
4 N PETAK Borna 2001 M CRO SBC Zagreb (CRO)

Crossminton open Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAKRLÍK Petr 1993 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
2 N OCIEPA Marcin 1988 M POL BadBats Wroclaw (POL)
3 N KNOFLÍČEK Daniel 1995 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N MANDRYK Myhailo 1990 M UKR SC Uzghorod (UKR)
5 N JOOP Robin 1987 M GER WobSpeeders (GER)
5 N KAKULA Adam 1998 M SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
5 N LUTZ Adrian 1987 M GER Blau-Weiss Aasee Münster (GER)
5 N WIRTH Severin 1994 M SUI Sunspeeder Kreuzlingen (SUI)
9 N KAATZ Sönke 1991 M GER Buxtehude Rabbits (GER)
9 N BIVETTI Remo 1982 M SUI Grischa Speeders (SUI)
9 N JOVAN Jaša 1999 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
9 N TURNA Patrik 1997 M SVK SpeedFun Podbrezova (SVK)
9 N RÁCZ László 1967 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
9 N EKBERG Melker 1980 M SWE 7H Speeders (SWE)
9 N KOZÁRI David 1996 M HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
9 N WILKOSZ Wojciech 1990 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
17 N PJECHA Vladimir 1985 M SVK SbK Lipany (SVK)
17 N VINCZE Olivér 1996 M HUN Tolna VFC Leopárdok (HUN)
19 N KUCINA Nikola 1997 M CRO SBC Zagreb (CRO)
19 N PUSKAS Jozef 1995 M SVK SbK Lipany (SVK)
19 N TAKÁCS Dávid 2000 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
19 N WRUCK Fabian 1987 M GER MTV Vienenburg (GER)
19 N HOLLEIS Paul 1978 M GER TSV Poing Speed Fires (GER)
19 N MADEJ Sebastian 1990 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
19 N VOSÁTKA Petr 1985 M CZE SK Prague United (CZE)
19 N CHRISTOPH Sebastian 1982 M GER Knightspeeder Nürnberg (GER)
19 N RÁCZ Gergely 1992 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
28 N SZALAI Márkó 2000 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
28 N KALIGARI Matej Tino 2001 M CRO SBT Hrvatski (CRO)
28 N SUPIOT Nicolas 1991 M FRA Vajai SE (HUN)
28 N VLADIC Marko 1986 M CRO SBC Zagreb (CRO)
28 N WADA Toshihiro 1985 M JPN Blau-Weiss Aasee Münster (GER)
28 N TIMM Sebastian 1981 M GER Red Devils Bautzen (GER)
28 N PÁDÁR Pál 1990 M HUN Vajai SE (HUN)
28 N GIPTER Mark 1997 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
28 N ZYCH Lukasz 2000 M POL UKS Mrzezyno (POL)
28 N CZÉH Bálint 2000 M HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
28 N BAKOVIĆ Damir 1986 M CRO Speed Sharks Opatija (CRO)
28 N VON EICHHORN Thomas 1985 M GER Speedlights München (GER)

Crossminton open Adults Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAKRLÍK Petr 1993 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
1 N EKBERG Melker 1980 M SWE 7H Speeders (SWE)
2 N KAATZ Sönke 1991 M GER Buxtehude Rabbits (GER)
2 N JOOP Robin 1987 M GER WobSpeeders (GER)
3 N MANDRYK Myhailo 1990 M UKR SC Uzghorod (UKR)
3 N KAKULA Adam 1998 M SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
3 N KNOFLÍČEK Daniel 1995 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
3 N OCIEPA Marcin 1988 M POL BadBats Wroclaw (POL)
5 N RÁCZ László 1967 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
5 N RÁCZ Gergely 1992 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
5 N CHMIELEWSKI Grzegorz 1970 M POL BadBats Wroclaw (POL)
5 N WRÓBEL Jacek 1970 M POL BadBats Wroclaw (POL)
5 N PÅSCHE Morten 1976 M NOR Lier IL Crossminton (NOR)
5 N VINCZE Károly 1968 M HUN Tolna VFC Leopárdok (HUN)
5 N KOZÁRI David 1996 M HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
5 N VINCZE Olivér 1996 M HUN Tolna VFC Leopárdok (HUN)
9 N NOWOGÓRSKI Dariusz 1975 M POL SpeedBad.pl (POL)
9 N PJECHA Vladimir 1985 M SVK SbK Lipany (SVK)
9 N PUSKAS Jozef 1995 M SVK SbK Lipany (SVK)
9 N LESKI Pawel 1957 M POL BadBats Wroclaw (POL)
9 N CWIAKALA Dariusz 1970 M POL BadBats Wroclaw (POL)
9 N BAUMKIRHER Alen 1977 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
9 N JERMAN Bojan 1970 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
9 N NOWOGÓRSKI Artur 1971 M POL SpeedBad.pl (POL)
9 N TAKÁCS Dávid 2000 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
9 N HUDOKLIN Rok 1997 M SLO KMK Radece (SLO)
9 N JOVAN Jaša 1999 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
9 N DOLINSEK Kristjan 1975 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
9 N MIKUŠ Dejan 1974 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
9 N TURNA Patrik 1997 M SVK SpeedFun Podbrezova (SVK)
9 N VOSÁTKA Petr 1985 M CZE SK Prague United (CZE)
9 N SZALAI Márkó 2000 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
17 N GIPTER Mark 1997 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
17 N HOLLEIS Paul 1978 M GER TSV Poing Speed Fires (GER)
17 N GOHLKE Alexander 1969 M GER Speedlights München (GER)
17 N TANAKA Kenji 1974 M JPN Tokyo Cross (JPN)
17 N BIVETTI Remo 1982 M SUI Grischa Speeders (SUI)
17 N KOLENC Mitja 1972 M SLO KMK Radece (SLO)
17 N ILSTERS Janis 1975 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
17 N KURCZAK Robert 1970 M POL UKS Mrzezyno (POL)
17 N ZYCH Lukasz 2000 M POL UKS Mrzezyno (POL)
17 N SCHMIT Jure 1976 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
17 N SCHMIT Jaka 2003 M SLO SD Speed Trbovlje (SLO)
17 N TÓTH Gyula 1973 M HUN FOXminton SC (HUN)
17 N PETHO Zsolt 1971 M HUN FOXminton SC (HUN)
17 N BARKOVS Romans 1978 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
17 N BARKOVS Rihards 2006 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
17 N WRUCK Fabian 1987 M GER MTV Vienenburg (GER)
17 N VON EICHHORN Thomas 1985 M GER Speedlights München (GER)
17 N FERENCZI Istvan 1973 M HUN Debreceni Gekko (HUN)
17 N NIKAMI Takeo 1962 M JPN Tokyo Cross (JPN)
17 N KASAHARA Shirube 1975 M JPN Tokyo Cross (JPN)
17 N PATEK Marcel 1968 M CZE Speed Team Praha (CZE)
17 N MAKRLÍK Petr 1965 M CZE Východočeská sportovní (CZE)
17 N ŠKERL Lori 2001 F SLO KMK Radece (SLO)
17 N ŠKERL Rebeka 2000 F SLO KMK Radece (SLO)
17 N ANDRLOVÁ Anna 2000 F CZE Crossminton Pardubice (CZE)
17 N ANDRLOVÁ Eliška 2000 F CZE Crossminton Pardubice (CZE)
17 N WEDDE Sven-Torben 1976 M GER MTV Vienenburg (GER)
17 N HERRMANN Marcel 1974 M GER Blau-Weiss Aasee Münster (GER)
17 N PATAI János 1967 M HUN FOXminton SC (HUN)
17 N KISS Ferenc 1963 M HUN FOXminton SC (HUN)
17 N WADA Toshihiro 1985 M JPN Blau-Weiss Aasee Münster (GER)
17 N SUPIOT Nicolas 1991 M FRA Vajai SE (HUN)

Crossminton mixed Adults Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N LUTZ Adrian 1987 M GER Blau-Weiss Aasee Münster (GER)
1 N KNEZ Danaja 1997 F SLO KMK Radece (SLO)
2 N JAGEČIĆ Zrinka 1995 F CRO SBC Zagreb (CRO)
2 N WIRTH Severin 1994 M SUI Sunspeeder Kreuzlingen (SUI)
3 N OSVAY Edit 1972 F HUN Vajai SE (HUN)
3 N PÁDÁR Pál 1990 M HUN Vajai SE (HUN)
3 N KUCINA Nikola 1997 M CRO SBC Zagreb (CRO)
3 N BARKOVIĆ Paula 1998 F CRO SBC Zagreb (CRO)
5 N KEBER Jasmina 1988 F SLO KMK Radece (SLO)
5 N SUSTERSIČ Matjaž 1977 M SLO KMK Radece (SLO)
5 N WILKOSZ Wojciech 1990 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 N WINCENCIAK Zofia 1999 F POL KC Wolf Fighters (POL)
5 N JAGEČIĆ Laura 1999 F CRO SBC Zagreb (CRO)
5 N SAWICKI Mariusz 1977 M POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 N MIEZYNSKI Bogdan 1960 M POL Speebs Szczecin (POL)
5 N URBANIK Marta 1987 F POL Speebs Szczecin (POL)
9 N KNOBLING Charly 1961 M GER Fürsty Speeders (GER)
9 N HUBERT Anna 1994 F GER TSV Poing Speed Fires (GER)
9 N CHRISTOPH Sebastian 1982 M GER Knightspeeder Nürnberg (GER)
9 N SPARE Agate Kristiana 2005 F LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
9 N SPARE Edijs 1964 M LAT KK Krosmintons.lv (LAT)
9 N WERNEROVÁ Markéta 1973 F CZE Speed Team Praha (CZE)
9 N VOJACEK Milos 1969 M CZE TJ AVIA Cakovice (CZE)
9 N NASZVADI Tibor 1975 M HUN FOXminton SC (HUN)
9 N FIGLÁR Barbara 1975 F HUN FOXminton SC (HUN)
9 N SZALMÁSI János 1967 M HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
9 N BRAUN Helga 1975 F HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
9 N KNOBLING Irena 1973 F GER Fürsty Speeders (GER)