Back to list

Results

6. Открытый чемпионат Донецкой области по кроссминтону 2019
UKR Краматорск
September 14, 2019 - September 14, 2019

Crossminton open U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KLIMENCHUK Ludmila 2003 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N IVANYUK Daria 2004 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N FISAK Vladislav 2006 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N PARHOMENKO Darina 2005 F UKR
5 N MILICHENKO Ivan 2003 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N PUGACHOVA Maria 2006 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
7 N VOLKOVA Elina 2001 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
7 N TYMOFIEIEVA Yeva 2004 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)

Crossminton open Adults Double
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TYMOFIEIEVA Zhanna 1988 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
1 N NESKOROMNYI Oleksandr 1993 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N OSHURKO Alexey 1985 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N KOLCHAK Yuriy 1975 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N KRUKOVSKY Sergey 1963 M UKR
3 N BEREZOVSKYI Daniil 1990 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N ZHURAVLEV Andrey 1987 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N SAFRONOVA Ekaterina 1985 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N KOTKOV Igor 1997 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N KUBAR Oleg 1965 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N TYMOFIEIEVA Iuliia 1981 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N TYMOFIEIEV Artem 1978 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N KAMYNIN Mark 1988 M UKR
5 N KUZMINYKH Oleg 1988 M UKR
5 N UPADYSHEV Vadim 1964 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N DEREVYANKO Sergey 1962 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
9 N FILATOVA Anna 1980 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
9 N SUPRUN Natalia 1975 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)

Crossminton female O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton female Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TYMOFIEIEVA Zhanna 1988 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N SUPRUN Natalia 1975 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N KARPUNINA Mariia 1981 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N FILATOVA Anna 1980 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N ILINA Vera 1963 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N SAFRONOVA Ekaterina 1985 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
7 N TYMOFIEIEVA Iuliia 1981 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
7 N SCHEID Leonie Greta 1991 F GER
7 N FEDOROVA Katerina 1989 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
10 N GAVRIKOVA Olga 1975 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
10 N GUDYCH Alexandra 1974 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
10 N LEBED Alina 1996 F UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)

Crossminton male O50 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male O40 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton male U18 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Crossminton open Adults Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DEREVYANKO Sergey 1962 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
2 N OSHURKO Alexey 1985 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N NESKOROMNYI Oleksandr 1993 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
3 N UPADYSHEV Vadim 1964 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N KUZMINYKH Oleg 1988 M UKR
5 N BEREZOVSKYI Daniil 1990 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N ZHURAVLEV Andrey 1987 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
5 N MICHAYLOV Vladimir 1962 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
9 N KUBAR Oleg 1965 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
9 N KOTKOV Igor 1997 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
11 N KRUKOVSKY Sergey 1963 M UKR
11 N MOROZOV Igor 2000 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
11 N TYMOFIEIEV Artem 1978 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
11 N SHYSHKIN Ivan 1980 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
11 N KOLCHAK Yuriy 1975 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
16 N TCHEREPAKHIN Sergey 1961 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
16 N OSMANOV Mustafa 1987 M UKR SC Kyiv (UKR)
16 N KOCUBANOV Vyacheslav 1996 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)
16 N KAMYNIN Mark 1988 M UKR
16 N BONDARENKO Ivan 1989 M UKR SC Racket + Shuttlerock (UKR)